MOZART GROUP | ŠIAULIAI | Linksmiausias pasaulyje!

MOZART GROUP | ŠIAULIAI | Linksmiausias pasaulyje!

MozART Group
koncertas

Balandžio 22 d. 19 val.
Šiaulių arena

Bilietai nuo 49 Lt
(14.19 Eur)
BILIETUS GALIMA ĮSIGYTI: TICKETMARKET.LT

 

ŽYMUSIS KVARTETAS, KONCERTUOJANTIS DIDŽIAUSIOSE PASAULIO SCENOSE BEI DOVANOJANTIS SAVO KONCERTUS ĮTAKINGIAUSIEMS PLANETOS ŽMONĖMS, ATVYKSTA Į LIETUVĄ!

Balandžio 22d., 19 val., Šiaulių arena. 

Jei žodis „kvartetas” Jums asocijuojasi su rimtų muzikantų kompanija, grojančia rimtą muziką rimtose salėse rimtais veidais ir jei vien mintis, kad reikės tokio kolektyvo klausytis kelia nuobodulį, siūlome šį stereotipą mesti į šiukšliadėžę, nes pas mus – ypatingi svečiai, savo pasirodymu sukelsiantys ne tik šypseną, bet ir netvardomą juoką. Tai – linksmiausias pasaulio kvartetas – MozART Group! The MozART Bahreino karaliaus kvietimu viešėjo šios šalies festivalyje, kur turtingiausiems planetos žmonėms greta jų koncertavo dainininkai Andrea Bocelli ir Julio Iglesias. Grupė yra surengusi pasirodymų su garsiais pantomimos artistais ir legendiniu amerikiečių džiazo vokalistu Bobby McFerrinu.

The MozART grupė pakeis Jūsų požiūrį į klasikinę muziką. Grupės atlikėjai kviečia visų muzikos stilių gerbėjus, ar tai būtų roko, pop, repo muzikos klausytojai, visi turi išgirsti The MozART aranžuotes, po kurių tikrai pamėgsite klasikinę muziką. Netikite tuo? Manote tai ne įmanoma? Ateikite ir įsitikinkite –  grupės atlikėjai meta Jums iššūkį!

 

BILIETUS GALIMA ĮSIGYTI: TICKETMARKET.LT
Bilietus platina: TICKET MARKET
Bilietų kasos: Šiaulių arena, PC “Saulės miestas” (Informacijos salelė), PPC “ŠIAULIŲ AKROPOLIS” (Splius salelė) 

DAUGIAU