free Mugė “Rudens spalvos” Klaipėdoje

Mugė “Rudens spalvos” Klaipėdoje

Klaipėdiečius džiugins mugė “Rudens spalvos”

2018 m. spalio 12-13 dienomis kviečiame į tradicinę mugę „Rudens spalvos“, kuri vyks Naujajame turguje, Taikos pr. 80, Klaipėda.

Penktadienį ir šeštadienį nuo 9 val ryto mugėje šurmuliuos virš pusės šimto dalyvių. Ūkininkai bei sodininkai, atvykę iš įvairiausių šalies kampelių, kurie pasiūlys vaismedžių, vaiskrūmių, dekoratyvinių augalų ir kitų sodinukų.

Susirinks gausus būrys liaudies menininkų – tautodailininkų ir amatininkų, kurie gamina ne tik tradicinius, bet ir šiuolaikiškus gaminius.

Po mugės tikrai neliksite alkani. Tradicinio skonio mėgėjai gales mėgautis Tautinio kulinarinio paveldo atstovų gamintais mėsos gaminiais, šviežiai rūkyta žuvimi. Bus apstu ir konditerijos gaminių, smaližiai gales pasilepinti tradiciniais obuolių sūriais, šimtalapiais, šakočiais ir kitais gaminiais, o gurmanų lauks platus produkcijos iš Turkijos, Gruzijos ir kitų šalių asortimentas.

Ruduo toks metas, kada būtina pasirūpinti sveikata. Natūraliomis sveikatai naudingomis priemonėmis pasirūpinti padės mugėje dalyvaujantys žolininkai.

Lauksime Jūsų Naujojo turgaus atidarymo šventėje. Penktadienį ir šeštadienį, nuo 9 val iki 16 val.

Mugės organizatorius: www.mugiucentras.lt

DAUGIAU