Muzikos ir meno mokyklų festivalis „Vaikai ir muzika”

Muzikos ir meno mokyklų festivalis „Vaikai ir muzika”

Žemaitijos sostinėje organizuojamas tradicinis XXVI Žemaitijos ir Pamario krašto muzikos ir meno mokyklų festivalis „Vaikai ir muzika”.

Telšiuose festivalis „Vaikai ir muzika” po šešiolikos metų pertraukos organizuojamas antrąjį kartą. Iš viso festivalyje dalyvaus 17 muzikos ir meno mokyklų , kurios į koncertą atveža po vieną koncertinį numerį. (ansamblių, solo, duetų, šokio ir kt. pasirodymų).
„Kiekviena mokykla parengia kuo išskirtinesnius ir originalesnius numerius. Šiemet laukiama Nacionalinės moksleivių akademijos steigėjo Mstislavo Rostropovičiaus fondo stipendijos laimėtojos smuikininkės Agnės Gečaitės iš Tauragės, svečio iš Mažeikių Jono Vozbuto, kuris gros retu muzikos mokyklose instrumentu marimba . Išskirtinį pasirodymą žada Telšių muzikos mokyklos vienas talentingiausių, gabiausių ir darbščiausių mokinių eufonininkas Lukas Varpučianskis”.

Žiūrovų laukia nepamirštamas skirtingų garsų skambesys vienoje vietoje. Atlikėjai ne tik gros įvairiais instrumentais (kanklėmis, akordeonais, skrabalais, marimba, smuikais), bet ir dainuos bei šoks.

Balandžio 29-ąją, penktadienį, 17 valandą kviečiami visi į Žemaitijos ir Pamario krašto muzikos ir meno mokyklų festivalį „Vaikai ir muzika”. Atlikėjai žiūrovus žavės savo profesionalumu, kūrybiškumu, originaliais sprendimais. Renginys nemokamas.

 

DAUGIAU