NETEISĖTAI PADARYTI @Brodvėjus Pub |02.07|

NETEISĖTAI PADARYTI @Brodvėjus Pub |02.07|

Kada paskutinį kartą scenoje ar televizijos ekrane matėme mimus? O ar apskritai kada nors matėte dainuojančius mimus?

2015 m. M.A.M.A muzikos metų proveržio apdovanojimui nominuoti „Neteisėtai padaryti“ yra tai, kas prajuokins, privers susimąstyti, galbūt net sugraudins, bet mažų mažiausiai privers pažvelgti į viską kitu kampu.

Aukštas plonas ir mažas storas – profesionalūs aktoriai Rokas Petrauskas ir Šarūnas Gedvilas – grupės branduolį sudarantys mimai. Į pagalbą pasikvietę bosistą Henriką Piktuižį ir būgnininkę Mantę Gužėnaitę, „Neteisėtai padaryti“ sėkmingai keliauja per Lietuvos scenas ir kiekvieną kartą nepalieka abejingų savo pasirodymams.

Beje, o kodėl „Neteisėtai padaryti“? Kas ir kaip juos neteisėtai padarė? Mimai Rokas ir Šarūnas aiškina, kad viskas labai paprasta – paprastai mimai nekalba ar tuo labiau nedainuoja. Tačiau šie mimai ne tik prakalbo, tačiau ir uždainavo.

Aktorinis meistriškumas, netikėti palyginimai ir metaforos, muzika bei tiesiog puiki nuotaika kiekvieną koncertą paverčia mažu spektakliu. Kiekvienas susitikimas su „Neteisėtai padarytais“ yra vis kitoks, šiek tiek atspindintis to meto nuotaikas ir realybę.

Brodvėjaus Pub’o komanda kiečia Jus į jau vasario 7d. vyksiantį Neteisėtai Padarytų pasirodymą.
Duris atveiame 20:00val.
Koncerto pradžia 21:30val.
Įėjimo kaina 6€
Informacija ir staliukų rezervacija +37065257790
Iškart o koncerto šokiai iki ryto su DJ 😉

DAUGIAU