Olandija-Lietuva Jazz Trio

Olandija-Lietuva Jazz Trio

Gruodžio 12 dieną, 20 valandą AULA Blues club (Pilies g. 11) kviečia į nemokamą džiazo muzikantų trio, kurį sudaro atlikėjai iš Olandijos ir Lietuvos, gyvo garso koncertą. Vakaro metu Jums koncertuos: Dmitrijus Golovanovas (klavišiniai), Francesco Angiuli (kontrabosas), Leonardas Pilkauskas (saksofonas).

 Dmitrijus Golovanovas – klavišinių instrumentų virtuozas. Progresuojantis pianistas – universalus ir techniškas, konstruktyvus ir kartu emocionalus. Susipažinęs su turtinga džiazo praeitimi, jaunasis muzikas kuria savo stilių. Groja įvairų repertuarą – nuo džiazo klasikos (su bigbendais) iki originalaus creative (su grupe „Riot”). Jau dešimtmetį pianistas aktyviai Lietuvos džiazo gyvenime, muzikuodamas su ryškiausiais šalies džiazo atlikėjais.

Francesco Angiuli – unikalus muzikantas ir kontraboso virtuozas sugebantis pavergti klausytojus savo lyriškomis melodijomis. Tikras muzikantas, kurį būtina išgirsti dėl jo sugebėjimu muzikuoti labai nuoširdžiai ir įtaigiai… Šiuo metu gerai žinomas ir aktyviai koncertuojantis vakarų Europoje kontrabosistas muzikiniuose projektuose su ne tik labai aukšto lygio jaunais atlikėjais kaip Joao Lobo, Walter Wolff, Chris Johansen, Andreas Fryland, Miguel Rodriguez, Rodolfo Neves, Fabrizio Scarafile, bet ir tokiais patyrusiais kaip Teddy Charles, Steve Grossman, Evan Parker, Jim Mc Nelly, Rachel Gould, Peter Beets, Juray Stanik, Benjamin Herman, Simon Righter, Tommy Smith, Pino Iodice, Max Ionata.

Leonardas Pilkauskas – muzikantas iš Vilniaus, kuris šiuo metu intensyviai studijuoja Olandijoje. Baigęs M.K.Čiurlionio menų mokyklą pradėjo studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje klasikiniu saksofonu, o po trejų metų persikėlė į džiazo skyrių kur ir baigė atlikėjo bakalaurą. Gavęs diplomą 2006 metais iškart išvažiavo studijuoti į Hagą – Karališkąją Konservatoriją. Supratęs kiek daugiau apie muziką Leonardas nusprendė dažniau rengti pasirodymus Lietuvoje ir užsienyje.

 nemokamas įėjimas

Daugiau informacijos:

Gyvos muzikos klubas AULA Blues club (Pilies g.11, Vilnius)
www.bluesclub.lt, www.aularestoranas.lt
Email. [email protected], [email protected]
Tel. (8 5) 2687173

DAUGIAU