Paddy Kelly

Paddy Kelly

Liudijimų, muzikos ir maldos vakaras Šv. Jonų bažnyčioje Vilniuje. Šio renginio metu savo muzika ir tikėjimo liudijimu dalinsis buvęs Kelly Family grupės lyderis Paddy Kelly.

Viename Prancūzijos vienuolyne šiuo metu gyvena jaunas patrauklus vaikinas, kurio akyse žibančios kibirkštėlės yra skirtos Dievui. Kadaise tas pats charizmatiškas žvilgsnis spinduliavo nuo scenos, kai sausakimši stadionai žmonių susirinkdavo pasiklausyti jo atliekamos muzikos. Vienuolyne jis vadinamas John Paul Marry, tačiau gimtasis jo vardas yra Michael Patrick Kelly, o gerbėjai jį visada prisimins kaip Paddy.

Paddy Kelly gimė unikalioje dvylikos vaikų šeimoje. Tai buvo muzikai atsidavusi ir neeiliniais talentais apdovanota šeima. Pradėję groti Europos gatvėse, jie gana greitai buvo pastebėti ir išgarsėjo kaip KELLY FAMILY. Šie čigoniškai apsirengę balsingi ilgaplaukiai, važinėjantys po Europą dviaukščiu autobusu, tapo dešimto dešimtmečio sensacija. Grupė per savo karjerą pardavė per dvidešimt milijonų įrašų, o 1994 m. jų išleistas „Over the Hump” tebėra perkamiausias visų laikų albumas Vokietijoje, pralenkęs net bitlus. Paddy buvo akivaizdus KELLY FAMILY lyderis – grupės klounas ir širdis, pavergęs daugiausia gerbėjų širdžių. Būtent penkiolikmečio Paddy parašyta daina „An Angel” išgarsino šeimą ir tebėra jų garsiausias hitas. Muzikinė sėkmė atnešė didžiulius pinigus ir KELLY FAMILY įsigijo septyniolikto amžiaus pilį Vokietijoje, kurioje turėjo asmeninį virėją, tarnaites ir sargybinius, saugančius nuo visą parą prie jų namų budinčių gerbėjų. Dvidešimtmetis Paddy, paauglių numylėtinis ir merginų dėmesio centras, turėjo viską: karjerą, turtus ir mylinčią šeimą. Tačiau sėkmės viršūnėje vaikinas palūžo: šlovės našta, išsiskyrimas su mylima mergina ir sveikatos problemos pastūmėjo į gilią depresiją. Vieną naktį liūdesys pasiekė tokį apogėjų, kad jis panoro pasitraukti iš gyvenimo. Išlipęs pro aukšto pastato langą, jis buvo pasiryžęs nušokti. Tik mirties akivaizdoje gyvenimas pasidarė toks prasmingas. Jis išgirdo savyje vidinį balsą, liepiantį jam laikytis ir nešokti. Norėdamas pažinti šią galingą jėgą, sustabdžiusią nuo savižudybės, jis pradėjo ieškoti Dievo. Paddy skaitė bibliją, taip pat domėjosi ir kitomis religijomis. Vaikinas aplankė Lurdo Madoną, vietą, kur kadaise mergaitei apsireiškė Mergelė Marija, ir ten prisijungė prie jaunimo programos. Vakare melsdamasis su kitais jaunuoliais Paddy tiesiog pajuto savyje kažkieno kito esatį ir suprato, kad Dievas gali būti kažkas apčiuopiamo bei pasiekiamo ir tai atėjo per Švenčiausiąją Mariją. Paddy nebesijautė vienišas ir davė gyvenimui naują šansą. 2003 m. išleido savo solinį 

darbą „In Exile”, įkvėptą jo religinės patirties. Albumas susilaukė nemažos komercinės sėkmės ir gerų kritikų įvertinimų, ypač daina „Pray pray pray”. Tuo metu dainininkas sutiko merginą, kurią pamilo. Tačiau jinai, pamačiusi Paddy atsidavimą Dievui, suabejojo, ar jie bus laimingi kartu. Paddy suprato, kad turi paaukoti savo meilę šiai merginai ir asmeninę gerovę vardan aukštesnės meilės. Garsus atlikėjas nusprendė tapti vienuoliu – atsisakyti turtų ir šlovės bei atsisveikinti su muzikine karjera, kad galėtų turėti Dievą. Tai buvo didžiulis sukrėtimas tiek gerbėjams, tiek šeimai.

Šiuo metu John Paul Mary gyvena Švento Jono bendruomenės vienuolyne Prancūzijoje ir studijuoja teologiją bei filosofiją. Jis kartais keliauja po Europą ir tikinčiųjų bendruomenėms sako įkvepiančias kalbas apie savo dvasinę gyvenimo kelionę, susirinkusiuosius nudžiugindamas ir keliomis religinėmis dainomis. Žiūrint į šią buvusią poproko žvaigždę, apdovanotą neeiliniais muzikiniais gabumais ir išskirtiniu vokalu, vilkintį pilkais vienuolio drabužiais, kyla klausimas, ar tai tikrai buvo vienintelis būdas tarnauti Dievui?

Liverpool.lt

DAUGIAU