Palangos stalas

Palangos stalas

Ši šventė skirta tarptautiniai turizmo dienai paminėti. Tai šventė visai šeimai, kurios metu gali prisėsti prie vieno iš šimtų nusidriekusių stalų ir praleisti laiką neišleisdamas nė lito.

RUGSĖJO 25 D., ŠEŠTADIENIS
PROGRAMA

12.00 – Pirmojo tarptautinio žuvies barbekiu čempionato Palangos mero taurei laimėti atidarymas (J. Basanavičiaus gatvės ir Birutės alėjos sankryža)

13.00 – Šventės atidarymas. „Palangos orkestro” paradas
(J. Basanavičiaus gatvė)

13.20 – Palangos vadovų ir užsienio svečių pasveikinimas. Padėkų teikimas (Jūratės ir Kastyčio skveras)

13.30-18.00 – Palangos meno kolektyvų ir atlikėjų koncertas. Miesto laikraščio „Palangos tiltas” 10-mečio minėjimas
(Jūratės ir Kastyčio skveras)

14.00 – Pirmosios Palangos menų lauko galerijos atidarymas (J. Basanavičiaus g. 37A, prie restorano „Žuvinė”)

17.00 – STALO nominacijų įteikimas (Jūratės ir Kastyčio skveras)

18.00 – Žuvies barbekiu čempionato kapitonų ir geriausios žuvienės apdovanojimai (Jūratės ir Kastyčio skveras)

18.30 – Pirmojo tarptautinio žuvies barbekiu čempionato apdovanojimai (Jūratės ir Kastyčio skveras)

19.00-23.00 – Šventinės programos miesto kavinėse, restoranuose ir klubuose (Palangos miestas)

SUSITIKIME TŪKSTANČIO STALŲ ŠVENTĖJE!

2010 m. rugsėjo 25 d. Palangos viešbučių ir restoranų asociacija (www.palangavra.lt) kartu su miesto savivaldybe (www.palanga.lt) jau antrą kartą organizuoja šventę visai šeimai „Palangos Stalas 2010″. Šia švente didžiausias šalies kurortas pažymi Tarptautinę turizmo dieną bei pradeda rudeninių renginių sezoną. Šventės metu prie tūkstančio stalų prisės visa Palanga, kartu pakviesdama tai padaryti ir atvykusius svečius iš Lietuvos bei užsienio. Stalai nusidrieks per visą J. Basanavičiaus gatvę. Gatvės pradžioje šventės svečius pasitiks didžiausias (3,68 m aukščio), Lietuvos stalas. Palangos tautodailininkai, gintaro gildijos meistrai ir mūsų krašto tradicijų puoselėtojai iš etnoklubo „Mėguva” siūlys ne tik įsigyti unikalių suvenyrų bei gintaro dirbinių ar paragauti senovinių patiekalų, bet ir patiems išbandyti įvairių amatų subtilybių. Šventėje save pristatys ir Šventosios kolektyvai, atlikėjai bei įvairios miestelio organizacijos. Visos J. Basanavičiaus kavinės ir restoranai siūlys palangiškiams ir svečiams gardžius patiekalus bei atsigaivinti šventės rėmėjo „Kalnapilio” alumi. Palangos geriausi meno kolektyvai ir atlikėjai dovanos visą dieną trunkantį koncertą, kurio metu bus minimas ir miesto laikraščio „Palangos tiltas” 10 metų jubiliejus. Šventės partneriai – Lietuvos barbekiu kepėjų asociacija organizuos pirmąjį tarptautinį žuvies barbekiu čempionatą Palangos mero taurei laimėti (www.grilis.com). Jo metų be tradicinių rungčių vyks komandų kapitonų ir gardžiausios žuvienės varžybos, karštų ir šaltų žuvies patiekalų bei deserto ragavimai. Šiais metais pirmą kartą bus atidaroma Palangos menų lauko galerija, kurioje bus pristatomi: naujausias režisieriaus A. Baryso filmas „Palanga 7 bangos”, rašytojo Rolando Rastausko esė rinktinė „Privati teritorija”, fotografo Ado Sendrausko fotoalbumas „Palanga. Dailės įžvalgos”. Savo naujausius kūrinius pristatys garsūs ir pradedantys Palangos dailininkai, Šilko klubo nariai, S. Vainiūno mokyklos dailės skyriaus auklėtiniai, čia pasigrožėti galės senovinių Palangos nuotraukų kolekcija iš Kretingos muziejaus archyvų bei projekto Plungės fotobienalė 2010 paroda ,,Lietuvos tūkstantmečio atspindžiai fotografijoje”. Šventės dalyvių be dėmesio nepaliks ir miesto laikraščiai „Vakarinė Palanga” (www.vakarinepalanga.lt) bei dešimtmetį švenčiantis „Palangos tiltas” (www.palangostiltas.lt). Miesto sporto centras pasiūlys žaisti stalo tenisą, šachmatais, šaškėmis ir kitais stalo žaidimais. Palangos turizmo informacijos centras prie stalo pakvies turizmo specialistus iš Lietuvos bei užsienio.

Dėl išsamesnės informacijos apie šventę „Palangos Stalas 2010″ prašome teirautis telefonais:
8 699 89666 – Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentas Gintaras Sičiūnas
8 686 21396 – Palangos kultūros centro vadovas Nerijus Stasiulis 

Organizatorius: Palangos kultūros centras; Palangos viešbučių ir restoranų asociacija 

DAUGIAU