Pamario turizmo sezono atidarymo šventė Drevernoje

Pamario turizmo sezono atidarymo šventė Drevernoje

Birželio 4 dieną Drevernos mažųjų laivų uoste vyks pirmoji Pamario turizmo sezono atidarymo šventė. Planuojama, kad ji taps gražia tradicija ir kiekvienais metais bus organizuojama vis kitame Kuršių marių uoste. Šventės metu bus pristatyta sezono naujiena – reguliarus maršrutas keleiviniu keltu „Gilija”, sujungiantis dvi gyvenvietes – Juodkrantę ir Dreverną.

 

Pamario sezono atidarymo šventės metu nuo 12 val. Drevernos mažųjų laivų uoste vyks prekyba gintaro dirbiniais, bus verdama ir ragaujama žuvienė, šurmuliuos prekybininkai žuvimi, gaiviaisiais gėrimais ir viskuo, kas pamalonina gomurį. Laivininkai visus norinčius plukdys į marias. Bus demonstruojama buriavimo įranga, irklentės, kanojos, baidarės, vandens dviračiai.

Nuo 15 iki 17 val. renginio svečius linksmins rajono atlikėjai ir kolektyvai: vokalinis-instrumentinis ansamblis „Kitep”, Gargždų muzikos mokyklos dainos studija  „Svirplys”, koncertuos nacionalinio „Eurovizijos” konkurso atrankos dalyvis Valdas Lacko.

Oficialus šventės atidarymas numatytas 17 val. Iškart po jo, 18.00 val., – keleivinio kelto „Gilija” palydėjimas į pirmąjį reisą, kuriuo šventės dalyviai bus keliami nemokamai. „Giliją” lydės kiti uosto laivai.

Likusių krante lauks „Vakarų pramogos” organizuojama linksmybių programa: linksmos sportinės užduotys, atrakcionai vaikams ir suaugusiems.

Vakarinėje programoje, nuo 20.00 iki 23.00 val., šventinės dalyviams koncertuos Lietuvos pop estrados žvaigždės: Irūna ir Marius Jampolskis, grupės „Pikaso” ir „Išjunk šviesą”. Šventės uždarymas, kurio metu bus paleidžiami balionai su palinkėjimais, vyks 23.00 val.

Pagrindinis šventės akcentas ir sezono naujiena – nuo birželio 4 dienos pradedami vykdyti  reguliarūs reisai Dreverna-Juodkrantė-Dreverna. Keleivinis keltas „Gilija” iš Drevernos į Juodkrantę turistus plukdys du kartus per dieną – 9.30 ir 18.00 valandomis, o iš Juodkrantės į Dreverną – 10.10 ir 18.40 val.

DAUGIAU