Poilsis Druskininkuose dviem viešbutyje „De Lita“

Poilsis Druskininkuose dviem viešbutyje „De Lita“

INFORMACIJA: Šį mėnesį viešbutis paslaugas teikia. Tik kadangi SPA centras ir vandens parkas bus uždaryti dėl Vyriausybės reikalavimų susijusių su COVID-19 , vietoj šių paslaugų šiuo laikotarpiu viešbučio svečiams suteikiama sąskaita restorano paslaugoms arba suminis dovanų kuponas, kuriuo svečiai galės pasinaudoti net iki 2021 m. pabaigos.

——————————

Atokiau nuo miesto šurmulio, bet vos keli žingsniai nuo Druskininkų kurorto centro, šalia K. Dineikos sveikatingumo parko yra įsikūręs viešbutis „De Lita“.

Pasirinkus šį kuponą atvykusiųjų laukia:

·         1 nakvynė dviviečiame kambaryje, ;

·         gausūs pusryčiai viešbučio restorane;

·         belaidis internetas;

·         nemokama automobilių stovėjimo aikštelė;

·         vėlyvas išvykimas iki 15 val. (esant galimybei ir iš anksto suderinius su viešbučio administracija).

 

Visuose kambariuose yra tiesioginė telefono linija, palydovinė televizija, nemokama interneto prieiga (Wi-Fi), individualiai reguliuojama šildymo sistema, dušas, plaukų džiovintuvas. Liukso klasės kambariuose yra kondicionierius, balkonas arba terasa.

Viešbučio teritorijoje: europietiškos virtuvės restoranas, SPA studija, 2 konferencijų salės, automobilių stovėjimo aikštelė. Taip pat viešbučio svečiams siūlomos specialios nuolaidos Druskininkų miesto pramogoms bei procedūroms.

 

Informuojame, kad:

Į kambarį galima atvykti ir 1 asmeniu daugiau nei nurodyta kelialapyje. Už papildomą asmenį taikoma priemoka vienam asmeniui už nakvynę:

·         Vaikams iki 4 metų – NEMOKAMAI;

·         Vaikams nuo 4 iki 12 metų – 15 € / 1 nakvynė;

·         Vaikams nuo 12 metų ir suaugusiems – 20 € / 1 nakvynė;

 

DAUGIAU