Proper Heat “Centre Of The World” albumo pristatymas

Proper Heat “Centre Of The World” albumo pristatymas

Jau penkerius metus kartu kurianti grupė Proper Heat kviečia į savo antrajo studijinio albumo “Centre Of The World” pristatymo koncertą.

Grupę įkūrė diskžokėjas ir prodiuseris Martynas Moška aka Martin Virgin ir saksofonistas ir muzikos kūrėjas Vitalijus Rodevičius aka. Saxtone bei vokalistas ir tekstų autorius Karolis Ramoška – trijulė sėkmingai kuria, ekperimentuoja ir dalinasi patirtimis kartu iki šiol. Visus šiuos metus kolektyvą globoja Didžiosios Britanijos leidybinė kompanija “Nang Records”, kuri yra išleidusi grupės debiutinį albumą “Chapter One” ir net penkis grupės mini albumus (EP).

Šiuo metu grupė intensyviai ruošia naujojo albumo gyvo garso programą kartu su talentingais muzikantais, gitaristu Ryčiu Taraila, bosistu Gediminu Andriškevičiumi ir būginininku Jonu Lengvinu.

Tarptautinį pripažinimą pelniusi grupės kūryba skamba viso pasaulio radijo stočių eteriuose, yra mėgstama ir grojama diskžokėjų. Grupei turi didelę koncertinę patirtį yra grojusi klubų ir festivalių scenose ne tik Lietuvoje, bet užsienyje – nuo Baltijos iki Juodosios jūros (Danija, Rusija, Baltarusija), dalintis scena teko su tokiomis grupėmis kaip J. Views, Junior Boys, Pompeya ir kt.

Albumą sudaro vienuolika originalių kūrinių, sukurtų per pastaruosius du metus. Grupės kūryboje dominuoja disco, jazz, hip hop, deep house ir indie skambesys, dar kitaip įvardijamas kaip adult pop disco.

BILIETO KAINA: 4,5 € | su LSP 3 €. Bilietai parduodami tik renginio dieną nuo 19:00 klubo kasoje.
STALIUKŲ REZERVAVIMAS: Telefonais: (8-5) 2124498, + 370 611 56496, + 370 698 36121 arba el. paštu [email protected] Rezervacija nemokama, laikoma iki 21:00.

DAUGIAU