“PuntoJazz palėpės“ gimtadienis

“PuntoJazz palėpės“ gimtadienis

Gruodžio 14 d. Kauno gyvos muzikos klubas „PuntoJazz palėpė” (Kęstučio g. 6) kviečia drauge švęsti pirmąjį gimtadienį su lietuviška Jamaikos šiluma – vienintele regio muzikos grupe „Ministry Of Echology” ir juos palaikysiančiais „Kala Soundsystem” selektoriais. Speciali gimtadienio dovana – vienas šimtas nemokamų bilietų pirmiesiems į šventę atėjusiems lankytojams.
„Ministry Of Echology” – vienuolika aidų ministrų gimtadienio scenoje
Nuo klasikinių žanro kompozicijų interpretacijų pradėjęs ir originalios kūrybos pusėn pasukęs daugiasluoksnis reggae ir dub projektas „Ministry of Echology”, gerbėjams pažįstamas jau beveik ketverius metus. Nors „aidų ministerija” iki šiol nėra išleidusi nė vieno albumo, jų pavadinimą žino visi, kuriuos bent truputį užkabina regio vibracijos. Kiekvienas „ministrų” koncertas – nuoširdus muzikantų ir klausytojų bendravimas, šypsenos ir ritmai, verčiantys kilnoti kojas.
Savo sudėtimi grupė iš tiesų atitinka visą vyriausybę – ant scenos „Ministry of Echology” koncertų metu telpa net 11 žmonių. Dar vienas grupės narys, atsakingas už nuo stilistinio skambesio neatsiejamus efektus, darbuojasi kartu su garso inžinieriais.

Kartu su Ministry of Echology savo muzika dalinsis,nakties nuotaiką bei visą savo pagarbą Jamaikai ir jos kultūrai skleis „Kala Soundsystem” selektoriai Ras Teodor, Jah Likkle ir Junior Pecos.
Renginio pradžia 22 val. Pirmieji lankytojai bus įleidžiami nuo 21:30 val.

DAUGIAU