Renginys vaikams – rudens stovykla “Pažink save”

Renginys vaikams – rudens stovykla “Pažink save”

“Pažink save“ – tai renginys vaikams: rudens stovykla skirta mokyklinio amžiaus jaunuoliams, norintiems išmėginti save ir tobulėti per daug įvairiausių veiklų: Aikido, kaligrafija, žongliravimas, teatro raiška, kalvystės menas, muzikos kūrimas, modernusis šokis, riedlenčių sportas, dj pamoka, muzikos dirbtuvės ir kitos veiklos, kurios puikiai dera su ilgai išliekančiais įspūdžiais ir naudinga patirtimi, orientuota į asmenybės ugdymą, savęs pažinimą ir savo vertybių suvokimą.

www.stovyklos.info rudens stovykloje siekiame ir puikiai praleisti laiką, ir atsakyti į savo vidinius klausimus, suteikiame progą susipažinti su įvairių profesijų atstovais, kurie papasakoja savo sekmės istorijas, dalinasi gyvenimiška patirtimi, ar vietoje ir laiku užduoda tinkamą klausimą.

Numatomas dalyvių amžius nuo 7 iki 18 metų, tam reikalingas ir pritaikomas unikalus grupių ir veiklų paskirstymas. Atsižvelgiant į dalyvių amžiaus grupes, jaunuoliai yra paskirstomi į 2 ar netgi 3 grupes, kuriose specifiškai sukomponuojamos veiklos, užduotys ir tikslai.

DAUGIAU