”Rinkis prekę lietuvišką”

”Rinkis prekę lietuvišką”

Apie parodą
 
Mylimiausioje metų parodoje – „Rinkis prekę lietuvišką 2024” spalio 11-13 dienomis, Kauno „Žalgirio“ arenoje lankytojus džiugins ne tik siūlomų įsigyti lietuviškų gaminių išskirtinumas, bet ir prekių gausa bei asortimentas. Lankytojai čia galės pasirinkti: nuo maisto ir gėrimų, iki kosmetikos, buitinės chemijos, aprangos ir aksesuarų sprendimų, vietinių gamintojų išpuoselėtų idėjų būstui ir interjerui. Išskirtiniai gaminiai, itin platus prekių asortimentas, kiekvienais metais stebinantys lietuvių gamintojų nauji skoniai, kvapai ir sprendimai kasmet pritraukia ne tik šimtus gamintojų, bet ir tūkstančius lankytojų iš visos Lietuvos.
 
Pagrindinės parodos „Rinkis prekę lietuvišką 2024“ temos:
· kosmetika ir buitinė chemija;
· apranga ir aksesuarai;
· idėjos namams, interjeras;
· maistas ir gėrimai.
 
Pagrindinis parodos „Rinkis prekę lietuvišką 2024“ išskirtinumas, per 16-iką metų padėjęs užsitarnauti neabejotinas lankytojų simpatijas yra tai, kad čia lankytojai gali rasti išimtinai tik Lietuvoje pagamintus produktus ir gaminius. Dėl šios priežasties, paroda itin mėgiama ir laukiama tų vartotojų, kurie teikia prioritetą vietinių gamintojų produkcijai, nori pirmieji sužinoti, išmėginti ir įsigyti naujausius gaminius Lietuvos rinkoje.
 
Parodos tikslas – pristatyti Lietuvoje sukuriamus gaminius ir teikiamas paslaugas, skatinti lietuviškų produktų vartojimą, stiprinti šalies gamintojų ir jiems aktualių paslaugų, įrangos tiekėjų bendradarbiavimą. Šiais metais, jau tradiciškai, parodos organizatoriai lankytojus ir vėl nustebins atrastais originaliais, vietinių gamintojų sukurtais produktais.
 
Parodos aukso medaliai
 
Parodos „Rinkis prekę lietuvišką“ ilgametė tradicija – geriausių parodoje pristatomų gaminių konkursas. Aukso medaliais, kaip ir kasmet, bus apdovanoti geriausieji, išskirtiniausieji, daugiausiai vertinimo komisijos simpatijų susilaukę maisto ir gėrimų, aprangos, kosmetikos, buitinės chemijos, sprendimų būstui kūrėjai ir gamintojai iš visos Lietuvos. Ceremonijos metu, apdovanoti bus ir „Vartotojų mylimiausieji“ metų produktai, sulaukę daugiausiai vartotojų balsų.
 
 
 
Bilietas vienas – parodos net dvi
 
Pirmajame Kauno „Žalgirio“ arenos aukšte, lankytojus pasitiks ir tradicija tapęs, mados mylėtojų kasmet itin laukiamas „Mados pasažas 2024“. Šioje kūrėjų erdvėje, parodos lankytojai galės ne tik apžiūrėti, bet ir įsigyti išskirtinių drabužių, aksesuarų, bižuterijos kūrėjų darbų.
 
Įsigijus bilietą į parodą „Rinkis prekę lietuvišką 2024“, galėsite nemokamai apsilankyti ir tomis pačiomis dienomis Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančioje  Lietuvos mados kūrėjų erdvėje „Mados pasažas 2024“.
 
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:. +370 630 09956, arba el. paštu [email protected]
 
Parodų darbo laikas:
spalio 11 d. 10:00 – 18:00 val.
spalio 12 d. 10:00 – 18:00 val.
spalio 13 d. 10:00 – 16:00 val.
 
Organizatorius: UAB „Ekspozicijų centras“.

1

DAUGIAU