SASHA SONG: “Dima Šavrovas po 20 metų”

SASHA SONG: “Dima Šavrovas po 20 metų”

Koncertą Vilniaus kongresų rūmuose filmuos LRT televizija.

Sasha Song (Dima Šavrovas) būdamas vos 12 metų išpopuliarėjo Lietuvoje su legendine daina „Mamai“ ir pelnė BRAVO bei daugybę kitų apdovanojimų. Atlikėjas taip pat gali didžiuotis gavęs LR prezidento padėkos laišką už nuopelnus bei laimėjimus įvairiuose užsienio konkursuose. Sasha Song atstovavo mūsų šalį Eurovizijoje, buvo vienas pirmųjų atstovų patekusių į šio renginio finalą ir vienintelis Lietuvos atstovas, kuris gavo specialų prizą iš organizacijos „OGAE Rest of the World” už geriausią 2009 metų „Eurovizijos“ pasirodymą pagal pasaulinį internetinį balsavimą.

Atlikėjas nuolat džiugina žiūrovus koncertuodamas įvairiuose Lietuvos ir Europos miestuose, o šįsyk atlikėjas kviečia į nuoširdžių emocijų kupiną koncertą, kurio metu atliks ne tik visiems puikiai žinomus kūrinius, tačiau pristatys ir naująjį savo albumą – XX. Šiais metais Sasha Song taip pat švenčia 20-ies metų kūrybinį jubiliejų.

Sasha Song muzikos gerbėjų ir kritikų yra vertinamas ne tik už ypatingai profesionalius vokaline prasme pasirodymus, tačiau kartu ir už nuoširdumą bei aistrą atliekant kiekvieną kūrinį.

Sasha Song – atlikėjas paliečiantis kiekvieno žiūrovo širdį.

Gyvo garso grupė: Bugnai – Jonas Lengvinas, Gitara – Julius Valančauskas, Klavišiniai – Mindaugas Balčiūnas, Nikolaj Moroziuk, Smuikas – Kamilė Širvinskaitė

Pritariamieji balsai: Elzė Zaveckienė, Akmėja, Mantvydas Čiuplys

Šokėjai: Džiugas Babenskas, Maria Zhdanova, Gaudre Kazlauskaite. Choreografas: Paulius Šinkūnas

Koncertą apšildys Nerijus Liubertas. Svečiai: Rosita Čivilytė, Asmik Grigorian, Ovidijus Vyšniauskas, Linas Adomaitis, Ewelina Saszenko, Aiste Pilvelyte, Ruslanas Kirilkinas, Kotryna Juodzevičiūtė, Julija Jegorova, Lina Žilinskaitė, Dagna Kondrataviciute, MaNNazz, ARBATA, Samanta Tīna Poljakova (LV) Hywel James Sam (UK) Caleb Sutton (US)

Informaciniai rėmėjai: LRT televizija, DELFI, LIETUS, žurnalas ir portalas MIESTE.LT

Renginio partneris: Tarptautinis mados žurnalas L’Officiel

Komunikacinis partneris: SOLID

Bilietus platins BILIETAI.LT | Šiauliai – Bilietų Pasaulis

DAUGIAU