„Saulės Broliai“ Pirmojo albumo pristatymas

„Saulės Broliai“ Pirmojo albumo pristatymas

Bilieto kaina: 15Lt

Stilius: acoustic/ folk/ fusion

Koncerto pradžia: 21Lt

Švelnių vokalų palydėtos nuoširdžios baladės, ugningos keltiškos melodijos ir armėniškas duduko tembras, susipynęs su gaiviais džiazo akordais, užburiantys trijų balsų sąskambiai, indiškas bansūrio lengvumas, nukeliantis į dykumas bei erdvus trimito garsas, nuskraidinantis mėnulio ir žvaigždžių link, ir visa tai lydima tekstų, kviečiančių svajoti, susimąstyti ir iš naujo atrasti grožį paprastuose dalykuose. Tokia – Saulės Brolių muzika.
Saulių Petreikį, liaudyje žinomą ir dėdės Semo pravarde, į žodžius sudėti sunku. Vos randi jam tinkamą apibūdinimą, jis ant scenos šast! ir iš jo išsivaduoja. Tačiau įsivaizduokite žmogų, grojantį kone visais pasaulio pučiamaisiais instrumentais, nuolatos eksperimentuojantį, improvizuojantį ir skleiste skleidžiantį meditacinę ramybę… ir kosminę energiją.
Projekte „Saulės broliai” prie Sauliaus prisijungia jo brolis Donatas Petreikis, grojantis gitara bei saksofonu, smuikininkas Tadas Dešukas, akordeonistas Audrius Pazniokas bei perkusija ir būgnai, kurių galimybes atskleidžia Vytis Vainilaitis. Sunku apsakyti, kokią magišką muziką girdėsime – patys muzikantai pažada ne tik dainuojamąją poeziją, tačiau ir world music, folko, fusion bei hindi… išties Saulės vertas muzikinis pažadas.

http://www.youtube.com/watch?v=iLLvTrAhJZs

 

Daugiau informacijos: www.tamstaclub.lt
Staliukų rezervacija:
2124498, 869836121, 861156496
[email protected]

 

DAUGIAU