ŠEŠKĖS. VELNIŠKAS GREITIS – 20 METŲ | VILNIUS

ŠEŠKĖS. VELNIŠKAS GREITIS – 20 METŲ | VILNIUS

ŠEŠKĖS. VELNIŠKAS GREITIS – 20 METŲ 

„Mus ir taip visi vadina šeškėmis, o nuo dabar mes „Šeškės“ – oficialiai“, – sako Karina Krysko, Goda Sabutytė-Alijeva ir Ingrida Martinkėnaitė.

Trijulė skelbia grandiozinį arenų turą ŠEŠKĖS. VELNIŠKAS GREITIS – 20 METŲ! 

ŠEŠKĖS. VELNIŠKAS GREITIS – 20 METŲ areniniai šou šių metų gruodį  – Vilniuje, Panevėžyje, Šiauliuose ir Palangoje!

„Labai džiaugiamės, kad VELNIŠKAS GREITIS – 20 METŲ, po sėkmės „Žalgirio“ arenoje, užsivilks naują šventinį rūbą ir atkeliaus į dar keturis miestus. Mus tiesiog užpylė prašymais atvykti į kitas arenas. Ir pačios jaučiame, kad esame puikiai pasirengusios dideliems ir įspūdingiems koncertams. Pajutome erdvę, dabar dar geriau suprantame savo galimybes ir padarysime viską, kad šou VELNIŠKAS GREITIS – 20 METŲ išsiskirtų vientisumu, kvapą gniaužiančia muzikos, šokio ir šiuolaikinių scenos efektų darna.

Taip pat skelbiame ir apie pasikeitimus. Pirmiausia – apie sudėtį. Gandai apie Nijolės išėjimą iš grupės sklandė seniai. Ir nėra dūmų be ugnies: Nijolė ne kartą buvo atvirai išreiškusi norą išeiti. Pasirodymas „Žalgirio“ arenoje tapo paskutiniu jos šou su šeškėmis. Dėkojame Nijolei už drauge praleistus metus ir linkime didžiulės sėkmės jos kelyje. Dabar apie pavadinimą… Esame priverstos keisti pavadinimą į „Šeškės“, nes senasis mums, deja, nepriklauso. Prekės ženklą „69 danguje“ mūsų buvęs prodiuseris Egmontas Bžeskas yra įregistravęs kaip savo nuosavybę. Mūsų ir E. Bžesko keliai išsiskyrė maždaug prieš dešimtmetį“, –  paaiškino Karina, Goda ir Ingrida.

Nors morališkai šis etapas nėra paprastas, scenoje „Šeškės“ stiprios kaip niekad. Merginos žada stebinti gerbėjus aukščiausios prabos programa ir nepamirštamu šou, kurį rengiasi papildyti, patobulinti ir, žinoma, įnešti žiemos švenčių nuotaikos.

Arenų šou ŠEŠKĖS. VELNIŠKAS GREITIS – 20 METŲ  bus suteikta ir  daugiau asmeniškumo. Juk Karina, Goda ir Ingrida – nuostabios asmenybės, kiekviena galinti papasakoti unikalią ir motyvuojančią kelio į sėkmę istoriją.

 „Kai nebijai svajoti – svajonės pildosi. Kai nebijai sunkumų, juos lengviau įveikti. Svarbiausia –  visada tikėti savimi ir neleisti niekam to tikėjimo gniuždyti“, – sako „Šeškės“.

„Gyvenu“, „Supermergaitės“, „Man reikia meilės“, „Skrisim“, „Velniškas greitis“, „Meilės simfonija“, neseniai pasirodęs ir jau superhitu tapti spėjęs „Aš prašau“ – kūriniai, kurių gerbėjams pristatyti nereikia. Arenų šou ŠEŠKĖS. VELNIŠKAS GREITIS – 20 METŲ superhitams suteiks galios, erdvės ir žaižaruojančių spalvų. Be to, grupė nesirengia miegoti ant laurų. Trijulė aktyviai dirba studijoje ir iki arenų šou tikrai išgirsime naujų dainų.

 

Durys atidaromos: ~17:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos:
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai neužimant papildomos sėdimos vietos (bilietų kontrolės metu pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
netaikomos
 

Neįgaliesiems: asmenims su negalia ir 1 lydinčiam asmeniui arenoje yra išskirtos atskiros vietos (bilietų kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą). Norint įsigyti neįgaliųjų vietas į nuolaidos laukelį įveskite kodą: NEIGALIESIEMS ir turėsite galimybę pasirinkti vietas 417 – 418.

Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis [email protected]
 

Premium Lounge sektoriai
Pirkdami bilietus į juos gausite:
• Atskirą įėjimą (jokių eilių!)
• Nemokamą rūbinę
• Geriausias vietas stebėti renginį
• Patogias kėdes su laikikliu gėrimui
• Kitas pramogas ir jaukią atmosferą.

 

BONUS sektoriai.

Pirkdami juos gausite:
• 20 % nuolaida maistui ir gaiviesiems gėrimams arenos maitinimo baruose
• Nemokamos rūbinės paslaugos bendrose arenos erdvėse.

*Įsigyjant šias vietas, jums nereikia turėti jokios narystės.

Salės planas gali keistis/plėstis.

Twinsbet Arenoje atsiskaityti galite tik mokėjimo kortelėmis ar išmaniaisiais įrenginiais.

 
DAUGIAU