Šiaulių apskrities muzikos apdovanojimai (ŠAMA MMXI)

Šiaulių apskrities muzikos apdovanojimai (ŠAMA MMXI)

 

      VšĮ „Remigijaus akcija”, UAB „Muzika visiems”, VšĮ Šiaulių jaunimo centras „Jaunimo bankas” organizuoja jau antrus, tradiciniais tampančius Šiaulių apskrities muzikos apdovanojimus Šiaulių krašte.  

            Pagrindinis Šiaulių apskrities muzikos apdovanojimų ŠAMA MMXI renginys vyks Šiaulių Arenoje balandžio 17 d. 18 val. 400 kolektyvų bei atlikėjų konkuruos daugiau nei 25 apdovanojimų nominacijose.Ceremonijoje 50 Lietuvos žvaigždžių sutiko atlikti beveik 30 specialių kūrinių. Renginyje dalyvaus atlikėjai iš Šiaulių krašto, renginio lankytojai susipažins su Šiaulių krašto muzikos kultūra ir jos istorija R. Dailidės fotoparodoje, dalis žvaigždžių atvyks iš kitų miestų, kuriuose jos dabar gyvena ar kuria.

       Šiais metais apdovanojimai turi ir savo spalvą – ŽALIAI. Muzikai vertina ekologines pradžias, kurios vystomos Lietuvoje. Todėl ir patys nusprendė per apdovanojimus pristatyti žalias iniciatyvas, kurios egzistuoja Lietuvoje, nuo energijos iki mūsų sąmonės „ekologijos”. Numatyta, kad net atlikėjai į apdovanojimų ceremoniją atvyks ekologiškomis transporto priemonėmis: karietomis, elektroautomobiliais, dviračiais ir pan.

        Šventėje muzikuos ir dainuos: Gytis Paškevičius, SEL, Rūta Ščiogolevaitė, Vytautas Juozapaitis, „Jonis”, Virgis Stakėnas, Ieva Narkutė, „Thundertale”, Aidas Giniotis, Kristina Svolkinaitė, Andrius Kulikauskas, Šiaulių bigbendas, „Saulė”, Austėja Blinovaitė ir Algimanto Raudonikio lengvosios muzikos ansamblis, Pakruojo gitaristai, „Gin‘Gas”, „Brainers”, Lainius, Šiaulių akordeono meistrai, Saulė, Kristina Svolkinaitė, „Colors of Bubbles”, Algimantas Butnorius, Gediminas Varna-Tiškevičius, Aurelija Čižauskaitė, Valerijus Timofejevas, „Polifonija”, Kristina Kuprytė, Karolis Akulavičius, Nerijus Šukutis, „Atžalynas”, Vytautas Kairys, Akmenės „Širdžių” choras, „Cardinal”, „Bumcės choras”, „Pekla”, „IGG”, „Obertonas”, Liana Pušnova, Jonas Lengvinas, Edgaras Piščikas ir daugelis kitų…, su kuriais dažnai sveikinatės, bet „nepažįstat”.

         Renginio metu kūriniai bus atliekami tik gyvai, išlaikant praeitų metų tradiciją, nes organizatoriai ir atlikėjai nenori apgaudinėti publikos. Šiais metais nominacijų padaugėjo. Buvo atskirtos garso prodiuserių nominacijos nuo renginių organizatorių, nominacija už gyvenimo nuopelnus ir skolos bei atsirado naujos – metų vaizdo už 10 metų bei muzikaliausio rajono. Be to rajonai apdovanos geriausius savo kolektyvus.

          Apdovanojimų nominantai, kolektyvai bei atlikėjai jau pristatė savo veiklos aprašymą per paskutinius metus, vizualinę medžiagą bei tris kūrinius, kurie buvo publikuoti viešai. Visa tai jau patalpinta populiariame ŠAMA MMXI muzikos portale www.sama.lt. Jame klausytojų balsavimas jau prasidėjo kovo 17 d.

         Po klausytojų ir komisijos balsavimo (20/80%) rezultatų suvedimo laimėtojai balandžio 17 d. bus apdovanoti specialiomis statulėlėmis bei rėmėjų įsteigtais prizais, o portalo lankytojai apdovanos savo krašto pagrindinę žvaigždę. Muzikus sveikins menininkai, garbūs šiauliečiai, verslininkai ir kitų miestų atstovai, nusipelnę asmenys iš visos Lietuvos. Šventėje bus atidarytos kelios „ŽALIOS” parodos, vyks įvairūs „ŽALI” performansai, kuriuose dalyvaus ir įvairūs menininkai. Nominantai, svečiai ir atlikėjai bus pakviesti į VIP salę (konferencijų salė Šiaulių arenoje), kur tęsis muzikų pagerbimas ir juos sveikins kolegos muzikai iš kitų miestų: „13 fortas”. 

         ŠAMA renginį visapusiškai palaiko visos media organizacijos ir lydimas plačios reklaminės kampanijos. Visa ceremonija bus filmuojama ir po to transliuojama Lietuvai. Plačiau apie mūsų krašto muziką, naujienas ir pastovius partnerius portale www.sama.lt. 
               Jeigu įdomu… Kaip įsigyti bilietus ar kvietimus į ŠAMA?
1. Mainyk seną elektroniką į ŠAMA renginį!Kvietimai į ŠAMA renginį dovanojami  kiekvienam pristačiusiam 50 kg bet kokių NEIŠARDYTŲ senų buities technikos ar elektronikos prietaisų į EPA konteinerį stovintį  šalia „Baltbattery” parduotuvės, Vairo g-vė 13.  Kvietimų kiekis ribotas. Jie „Baltbattery” parduotuvėje.
2. Gavę sąskaitą iš „S-Plius” už paslaugas, rasite ant sąskaitos ženkliuką, kad su šia sąskaita Šiaulių turizmo informacijos centre Vilniaus g. 213 (sankryžoje su Varpo g-v ir kituose miestuose) Jums bilietas kainuos 33% pigiau – reiškia tik 20 Lt. Bilietų bus nuo kovo 26 d. Jie bus parduodami ir kituose miestuose, kur yra „S-Plius” televizija. Sekite informaciją.
Kitos bilietų platinimo vietos: 

Ventos kultūros namai Žemaičių g. 35,

Akmenės kultūos centras  Nepriklausomybės al. 25,

Pakruojo poilsio ir turizmo centras Parko g. 5,

Joniškio kultūros centras Žemaičių g. 14,

Radviliškio kultūros centras Maironio g. 10,

Kelmės kultūros centras Vytauto Didžiojo g. 73

Šiaulių turizmo informacijos centras

 
3. bilietai.lt kasose įsigysite taip pat (Šiaulių arena ir kitos bilietai.lt prekybos vietos). Nuo kovo 28 d. Bilietų kiekis ribotas.

4. Šiaulių turizmo informacijos centre įsigysite ir bilietų po 30 Lt.

                                               ŠAMA ŽALIAI!
Projektų autoriai, prodiuseriai bei režisieriai     Gintas Gascevičius, RemigijusRuokis

Tel. +370 652 89575, +370 685 77484           giganc@gmail.com, ruokis@atomas.lt

DAUGIAU