Šv. Kalėdos su grupe “Saulės Kliošas”

Šv. Kalėdos su grupe “Saulės Kliošas”

 

Bilieto kaina: sėdimas 35lt, stovimas 25Lt. Bilietai brangs! Bilietai parduodami iš anksto muzikos klube “Tamsta”. Staliukai rezervuojami vietoje, perkant bilietą.

Stilius: funk/ disco/ r’n’b

Koncerto pradžia: 21:30val

Pakilus nuo vaišėmis nukrautų stalų švęsti Kalėdas su būriu draugų ar linksmai nusiteikusiais artimaisiais kviečia pozityvios energijos visuomet pilna grupė „Saulės Kliošas”. Gruodžio 25-ąją vyksiančiam koncertui muzikantai ruošia ypatingos, jaukumo ir artumo nuotaikos kupiną programą. Beje, „Saulės Kliošas” Kalėdų proga „Tamstoje” pasirodys neatsitiktinai – šis kolektyvas per ilgus gražaus bendradarbiavimo metus tapo klubo šeimos dalimi.

O ir išradingumu „Saulės Kliošas” bei „Tamsta” lygiaverčiai varžovai. Ar muzikantai šoks ant scenos aplink eglutę, o gal Justė Starinskaitė auskarus pakeis žaisliniais stiklo burbulais? Ar galėtų „kliošininkai” a capella sudainuoti „Laimingų šventų Kalėdų”, ar „Tamsta” sužibės margaspalvėmis lemputėmis ir pasidengs šerkšnu? Galbūt klube atsivers dar nematytas židinys, į kurį per kaminą įsliuogs raudonskruostis Senelis Šaltis? Kalėdos – stebuklų metas, tad nebijokitė svajoti ir tikėtis net neįmanomų dalykų. Viena šimtu procentų aišku jau dabar – atėjusieji švęsti į „Tamstą” nepasigailės, nes grojant vasariškų spindulių pasikrovusiam „Saulės Kliošui” minia taps it vienas, šėls ir dainuos drauge, dovanodami Kalėdoms vieni kitiems gerą laiką ir puikią nuotaiką.

http://www.youtube.com/watch?v=cyDGKA6q_8Q

 

Daugiau informacijos: www.tamstaclub.lt
2124498, 869836121, 861156496
club@tamsta.com

DAUGIAU