Tarptautinis Vilniaus šviesų festivalis “Beepositive”

Tarptautinis Vilniaus šviesų festivalis “Beepositive”

Šviesų festivalis „Beepositive” – tai šviesos instaliacijų ir šviesų dizaino kasmetinis renginys, kurio metu gali išvysti ne tik įspūdingų šviesų instaliacijų, bet ir aktyviai sudalyvauti pats. Festivalio metu vyksiančios kūrybinės dirbtuvės, edukacinės programos džiugins tiek mažus, tiek didelius. Kiekvienas apsilankantis „Beepositive” tampa ne tik svečiu, bet ir dalyviu.

Su malonumu norime pranešti ir pakviesti į artėjantį 6-ąjį Tarptautinį Vilniaus šviesų festivalį Beepositive 2016. Šių metų festivalio tema − „Gamtos industrija“.

Beepositive 2016 programa

Šiais metais festivalio įžanginis renginys vyks 2016 m. rugsėjo 30 d. nuo 19.30 val. Vilniaus senamiestyje, o pagrindinė šventė − spalio 1 d. nuo 16 val. Pilaitėje:

Rugsėjo 30 d. (penktadienis) − įvadinis renginys Vilniaus Senamiestyje, 5 minutės šlovės: Guerrilla Lighting turas Tarptautiniame Vilniaus šviesų festivalyje Beepositive 2016, organizuojamas kartu su VšĮ ,,Gatvės gyvos“ komanda. Tai inovatyvus šviesos festivalio renginys, kurio esmė yra naudojantis šviesa kaip pagrindine priemone ir intervencija.
Siekdami kuo labiau įtraukti ir sudominti bendruomenes, papildėme Guerrilla Lighting koncepciją ir planuojame, kad turas apims ir naktinę ekskursiją, kurios metu gidas susirinkusiems atskleis pastatų, kurie bus apšviečiami, istoriją. Tokiu būdu integruosime šviesos instaliacijų ir kultūros paveldo pažinimo veiklas į vieną unikalų, bendruomenes įtraukiantį renginį.
Renginio vieta: Senamiestis, Rasos, Naujamiestis (ekskursijos su gidu tipo renginys).

Spalio 1 d. (šeštadienis) − pagrindinis festivalio ,,Beepositive“ renginys Pilaitėje.
– nuo 16.00 val. pradės veikti įvairios kūrybinės dirbtuvės, amatininkų stendai, kioskai, pramogos ir veiklos vaikams bei suaugusiems
– nuo 19.00 iki 24.00 val. (sutemus) prasidės pagrindinė renginio dalis − bus įžiebtos šviesos instaliacijos, rodomas kinas po atviru dangumi

Viso renginio metu, nuo 16.00 iki 23.00 val., gros muzika − bus DJ scena su muzikine aparatūra.

Renginio vieta − Pilaitė ir jos prieigos.

Kas gali dalyvauti šviesų festivalyje?
Kviečiame sudalyvauti festivalyje ir prisidėti prie jo įgyvendinimo tiek lankytojus, tiek menininkus ir kitus dalyvius, tiek įmones. Turite sugalvoję instaliaciją, užsiimate amatais ar muzikuojate? O galbūt tiesiog norite ateiti ir sudalyvauti renginyje arba norite paremti festivalį ir užsakyti savo įmonės instaliaciją? Išsirinkite savo vaidmenį mūsų festivalyje!

Daugiau informacijos: www.beepositive.lt

DAUGIAU