Tribute To Whitney Houston

Tribute To Whitney Houston

Švelnus, aksominis Whitney Houston balsas pažįstamas visame pasaulyje. Galbūt dainininkė dabar išgyvena ne pačius geriausius savo laikus, tačiau Vilniaus klubo „Tamsta” scenoje jos kūryba atsiskleis kuo gražiausiomis melodijomis, kurias atliks talentinga atlikėja Girmantė Vaitkutė.

Viena gabiausių Vilniaus Kolegijos Menų fakulteto absolvenčių laikoma mergina rimtai ėmėsi dainavimo prieš 4-erius metus. Iki tol ji muzikavo smuiku. Girmantė prisipažįsta, kad W.Houston – viena jos labiausiai mėgstamų visų laikų atlikėjų. „Man miela jos kūryba nuo senosios diskografijos iki naujų dainų”, – tvirtina atlikėja, pridurdama, kad savąjame koncerte „Tribute to Whitney Houston” pristatys įvairių laikotarpių dainininkės kūrybą. „Baltaodžiui yra praktiškai neįmanoma dainuoti taip, kaip juodaodžiui, jų visai kitokia balso struktūra. Žinoma, dainuoti taip kaip Whitney būtų mano svajonė”, – šypteli Girmantė.

G.Vaitkutė pasirodys kartu su profesionalių muzikantų būriu – klavišininku Mariumi Leskausku, gitaristu Juozu Martinkėnu, bosistu Pauliumi Adomėnu ir būgnininku Vyčiu Vainilaičiu. „Tokį projektą rodysime pirmą kartą. Patenkinti liks visi neabejingi W.Houston dainom, tai puiki proga išgirsti jas gyvai. Anksčiau esu dainavusi tik kai kuriuos kūrinius, pavyzdžiui, dainą „I Have Nothing” iš filmo „Asmens sargybinis”, – intriguodama į koncertą kvietė Girmantė. Paklausta, ar klubą „Tamsta” sudrebins legenda tapęs kūrinys „I Will Always Love You”, solistė tik šypteli. „Tegu tai lieka paslaptis, bet jei publika norės, galbūt…”, – slapukauja ji.

Girmantė neslepia, kad ilgiausiai jai užtruko ne tiek išmokti muzikinį tekstą, bet įsigyventi į garsios atlikėjos kūrinius. „Tam, kad gerai atliktum kito žmogaus muziką, svarbu su juo susitapatinti, įsigyventi. Tai atima daug laiko”, – atviravo mergina. Ji tikino girdėjusi liūdnų žinių apie nuokalnėn lekiančią W.Houston karjerą, tačiau jos muzika mėgautis tai netrukdo.

DAUGIAU