Vasaros naktų serenados

Vasaros naktų serenados

Liepos 8 dieną, šeštadienį, Jus kviečia savo grožiu ir romantika​ užburiančios​ nakties serenados​, mėgaujantis ypatinga dvaro rūmų didybe. O juk jos menamos jau nuo senų laikų, kai dvarą dar valdė von der Roppai…

Pasak vietinių krašto senolių, menančių anuos laikus, vasaros naktys vokiečių aristokratų von der Roppų valdomame Pakruojo dvare visada buvo ypatingos – kupinos kūrybingos, neišmatuojamos romantikos ir​ ​jie​ ​tą ​metą ​vadindavo – “Ich liebe dich”​ laiku​. Tik diena vakarop ir jau pasigirsdavo kanopų kaukšėjimas, karietų dungsėjimas. Susirinkdavo stotingi ponai, greta jų – išsipusčiusios ponios, o svarbiausia visi būdavo kupini to vasariškai karšto jausmo ir laimingi…

​Tad tęsdami šią dvarišką romantikų tradiciją, kviečiame Pakruojo dvaro didybėje ir atmosferoje mėgautis vasaros naktų serenadomis su vakariene prabangiame rūmų restorane.

Pasirinkimai ypatingam šeštadienio vakarui:

* Vasaros naktų serenadų koncertas be vakarienės – 10 EUR asmeniui.
* Vasaros naktų serenadų koncertas su prabangia vakariene žvakių šviesoje naujajame dvaro rūmų restorane dviems – 59 EUR.
* Vasaros naktų serenadų koncertas su prabangia vakariene žvakių šviesoje naujajame dvaro rūmų restorane ir aristokratiška nakvyne rūmuose dviems – 179 EUR.

Skirkite ypatingą laiką sau ir savo artimam žmogui ir te Jūsų​ širdis užlie​ja​ nuostab​us ​solistės bals​as​, smuik​o​ ​ir ​akordeon​o garsai!

​Vieta: Pakruojo dvaro centriniai rūmai.
Laikas: šeštadienis, liepos 8 diena, 21 valanda, jei su vakariene – 19 val.

Bilietus galite įsigyti čia: https://tickets.paysera.com/lt/event/vasaros-naktu-serenados-07-08

Te kerinti praeitis tampa realybe!
________________________________________________

Vakarienė Jūsų lauks neseniai įkurtame prabangiame dvaro centrinių rūmų restorane nuo 19 val. Koncerto pradžia – 21 val.

Daugiau informacijos: http://pakruojo-dvaras.lt/vasaros-nakt%C5%B3-serenados

DAUGIAU