“Vienuolyno kiemo” atidarymas

“Vienuolyno kiemo” atidarymas

Ketvirtadienį lankytojams savo vartus oficialiai atvers sostinės Senamiestyje įsikūręs „Vienuolyno kiemas”. Unikalaus Pranciškonų vienuolyno sienų apsupta terasa vasarą tradiciškai pasitiks kartu su Leon Somov ir Jazzu pasirodymu.
2011-aisiais startavęs „Vienuolyno kiemas” iškart pelnė vilniečių ir miesto svečių simpatijas bei tapo itin populiaria vasaros susitikimų vieta. Šiltais vakarais savo dainas čia pristatė ne viena populiari lietuviška grupė, o plokšteles suko žinomi šalies didžėjai. Šią vasarą „Vienuolyno kiemas” savo programoje didžiausią dėmesį ketina skirti gyvo garso koncertams.
Šiais metais Leon Somov ir Jazzu į sceną pirmieji lips neatsitiktinai – būtent šis elektroninės muzikos tandemas pastaruosius du metus simboliškai skelbė vasaros pradžią „Vienuolyno kieme” ir abu kartus susilaukė tūkstantinės gerbėjų minios ovacijų.
Ketvirtadienį kartu su Leon Somov ir Jazz pasirodys gitaristas Domas Aleksa bei būgnininkas Darius Rudis, kurių dėka vakaras po atviru sostinės dangumi taps dar jaukesniu.
Bilietus į renginį visi norintys galės įsigyti prieš jam prasidedant prie „Vienuolyno kiemo” vartų.

DAUGIAU