“Vyrai ir moterys: dvi skirtingos gyvybės formos”

“Vyrai ir moterys: dvi skirtingos gyvybės formos”

Lapkričio 14 – 17 dienomis į Lietuvą atvyksta viešnia iš Latvijos – parapsichologė, aiškiaregė, regresinės meditacijos meistrė, vedų filosofė, bhakti jogė Kristina Lapina. 

Ketvirtadienį, lapkričio 14 d. 18 val. kviečiame į paskaitą “Vyrai ir moterys: dvi skirtingos gyvybės formos”.

Kartais mes visi pajaučiame, jog bendraujant su priešinga lytimi praverstų geras vertėjas…  Paskaitos metu gautos žinios padės lengviau kurti santykius su priešinga lytimi, geriau suprasti, kodėl kai kada mūsų lūkesčiai žlunga, išnaudoti lyčių skirtumus užuot stengusis tapti vienodais.

Paskaita paremta asmenine lektorės patirtimi ir Vedų raštų žiniomis.
Kaina: 30 Lt.

Vieta: Vytenio g. 10, Vilnius. Įėjimas iš kiemo pusės. 

Apie lektorę: 
Nuo vaikystės mane domino pasaulis, esantis už žmogaus proto suvokimo ribų. O ypač domino gydantis energetikos atstatymo poveikis. 
Regresinės meditacijos metodiką sukūriau prieš 10 metų, kai ieškojau priežasčių, kodėl mano vyresnioji dukra susirgo skolioze. Radus ligos atsiradimo priežastį, išnyko ir pati liga. Pasikartojantys gyvenime dėsningumai, chroniškos ligos, niekaip nesusiklostantys santykiai su žmonėmis ar kiti vis iškylantys sunkumai dažniausiai signalizuoja, kad viso to šaknys glūdi labai giliai ir dažniausiai tik regresinė meditacija gali padėti jas iškasti. O atradus tikrąją priežastį, kodėl gyvenime vyksta vieni ar kiti dalykai, galima imtis priemonių ir išspręsti problemas iš esmės, vieną kartą ir visiems laikams. 
Šiuo metu pas mane pagalbos kreipiasi žmonės iš Latvijos, Lietuvos, Estijos, Suomijos, Indijos, Rusijos, Vokietijos ir kitų šalių. 
Rimtai užsiėmusi dvasine praktika, nusprendžiau pilnai atsiduoti tarnystei Viešpačiui ir artimiesiems. Dalis pajamų, kurias gaunu darydama regresinę meditaciją, skiriu labdaringos programos “MAMYTĖMS” paramai. Ši labdaringa programa padeda skurdžiai gyvenančioms šeimoms, paremia jas rūbais, maistu, konsultuoja juridiniais klausimais. Aktyvių mamų grupė visoje Latvijoje įkvepia žmones keistis, atiduoti nebereikalingus drabužius, avalynę ir kitus daiktus, o ne saugoti juos metų metais arba tiesiog išmesti.

Registracija į paskaitą ir į asmeninę konsultaciją vyksta el.p.: [email protected] 

Pasiteirauti galite skambindami tel.: 860420485, arba el.p. [email protected]
Daugiau informacijos apie renginius www.pazinimassaviraiska.lt

Laukiame Jūsų!    

DAUGIAU