TOP pasiūlymai, ką veikti šį savaitgalį

TOP pasiūlymai, ką veikti šį savaitgalį

Paskutinis vasaros savaitgalis jau čia pat, o dar nežinote, kaip jį praleisti? Norisi praleisti laiką turiningai, nuveikti kažką naujo, įdomaus ir neeilinio?

Pateikiame Jums TOP pasiūlymus, kad šį savaitgalį prisimintumėte ilgai!

Jeigu savaitgalį planuojate keliauti, bet negalite išsirinkti kur, pateikiame Jums Lietuvos lankytinų vietų sąrašą.

Nepraleiskite progos apsilankyt Kauno “Zoopark” kuriame lankytojai gali iš arčiau susipažinti su gyvūnais turėdami tiesioginį kontaktą – juos  galima glostyti, maitinti, bendrauti ir stebėti.

 

 

Aplankykite Palangos vasaros parką, Dainų slėnį Varėnoje ar Liškiavos ar Merkinės piliakalnius.

Visą lankytinų vietų sąrašą rasite ČIA.

Norintiems aktyvaus savaitgalio, rekomenduojame sudalyvauti ekskursijose.

Rugpjūčio 25 dieną Vilniuje vyks ekskursija “Vaiduokliška naktis”. Naktinio pasivaikščiojimo metu, siaurose Vilniaus senamiesčio gatvelėse iškils užmirštos senųjų laikų legendos – Jūs susidursite su paslaptingu bei mistišku miestu, slepiančiu įdomias ir jaudinančias istorijas.

 

 

Rugpjūčio 26 diena kviečiame šeimas, draugus ir pavienius keliautojus plaukti laivu “Kaunas” į Kačerginę – poilsio ir pušų oazę.

 

 

Šį savaitgalį vyks įdomi ekskursija “Alaus kelias”. Pramoginės ekskursijos metu apsilankysite 3 sostinės baruose, kur galėsite paragauti 7-9 skirtingas gyvo alaus rūšis. Tokio alaus nerasite jokiame prekybos centre!

 

 

Melomanus kviečiame apsilankyti gyvos muzikos koncertuose, kurie vyksta visoje Lietuvoje, tereikia išsirinkti!

Rugpjūčio 26 dieną Kauno ryšių kiemelyje nuostabus gyvo garso Vaido Baumilos koncertas.

 

 

Vilniaus mokytojų namų kiemelyje aktorius ir atlikėjas Andrius Kaniava žada surengti tradiciškai netradicinį koncertą. Nuoširdus bendravimas, smagūs pajuokavimai, gražiausi tekstai ir Andriaus Kaniavos charizma – visa tai viename koncerte!

 

 

Atostogaujantiems pajūryje rekomenduojame apsilankyti Manto Jankavičiaus koncerte. Tai bus jaukus, romantiškas vakaras su puikia muzika.

 

 

VISUS šio savaitgalio renginius rasite ČIA.

2017 rugpjūčio 23 d.