,,UNITED voices 2017’’ kviečia prisidėti prie kilnaus ,,Jaunimo linijos’’ darbo tikslo

,,UNITED voices 2017’’ kviečia prisidėti prie kilnaus ,,Jaunimo linijos’’ darbo tikslo

„UNITED Voices“ – tai ne pelno siekiančios organizacijos „Jaunimo taškas“ jau šeštus metus organizuojamas muzikinis paramos projektas, kuris ne tik dovanoja gyvos gospelo muzikos koncertus, tačiau ir ištiesia pagalbos ranką tiems, kam jos labiausiai reikia.

2017 METAIS BALANDŽIO 27 DIENĄ iškilmingas labdaros koncertas „UNITED Voices 2017“ suskambės pakiliai kaip niekada – VILNIAUS KONGRESŲ RŪMŲ SCENOJE įspūdingą pasirodymą dovanos daugkartinis Amerikos gospelo chorų konkursų laureatas, pirmą kartą Lietuvoje koncertuosiantis choras iš Jungtinių Amerikos Valstijų „The Apostolic Church Sanctuary Choir“ bei Lietuvos edukologijos universiteto choras „UNITED Musica“. Scenoje taip pat pasirodys bei su chorais keletą kūrinių atliks vakaro svečias – vienas populiariausių Lietuvos muzikos atlikėjų Donatas Montvydas.

Šiemet muzikinis paramos projektas „UNITED Voices“ suvienijo jėgas su „Jaunimo linija“, kurios misija yra teikti kiekvienam jaunam žmogui lengvai pasiekiamą savanorių emocinę paramą telefonu bei internetu.

 

Projekto tikslas – surinkti lėšų, kurios padėtų užtikrinti nenutrūkstamą „Jaunimo linijos“ darbą visą parą. Visos projekto metu surinktos lėšos bus skirtos savanorių pritraukimui, mokymui, koordinavimo išlaidoms bei tinkamų darbo sąlygų darbuotojams ir savanoriams užtikrinimui.

„Jaunimo linijos“ savanoriai kas dieną stoja į akistatą su mūsų šalies jaunuolių priklausomybėmis, depresija, vienatve ir nežinia, patekus į sudėtingas gyvenimo situacijas. Atsiliepę į skambutį „Jaunimo linijos” savanoriai bet kuriuo paros metu gali padėti išsaugoti jauno žmogaus gyvybę, tačiau tam, kad kiekvieno iš jų skambutis pasiektų darbuotoją, reikalinga ir Jūsų parama.
Durys atidaromos: 18.00 VAL.
Koncerto pradžia: 19.00 VAL.

 

Kviečiame spaudos atstovus dalyvauti šiame iškilmingame labdaros koncerte „UNITED Voices“. Renginys vyks šių metų balandžio 27 dieną Vilniaus Kongresų rūmuose, Vilniaus g. 6.

Kviestinių svečių sąrašą prisegame prie laiško. Svečiai rinksis nuotraukoms prie renginio foto sienelės nuo 18.00 val.

2017 balandžio 21 d.