Vilniuje vyks labdaringas futbolo maratonas – dalyvaukite ir paremkite vaikus

Vilniuje vyks labdaringas futbolo maratonas – dalyvaukite ir paremkite vaikus

Birželio 2 d. Vilniaus S. Daukanto aikštėje vyks futbolo maratonas, kurio tikslas – atkreipti visuomenes dėmesį į socialinės atskirties problemą ir surinkti lėšų darbui su socialinę atskirtį patiriančiais vaikais. Maratone kviečiami dalyvauti visi, mėgstantys futbolą ir norintys paremti prasmingą socialinį darbą.

 

Futbolo maratono dalyvių registracija vyks iki gegužės 15 d. Renginį organizuoja nevyriausybinė organizacija „Vilniaus socialinis klubas“ (Vilnius social club) kartu su Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota nacionaline socialinio saugumo kampanija „Už saugią Lietuvą“.

 

„Vilniaus socialinis klubas“ ketvirtus metus dirba su atskirtį patiriančiais vaikais ir jaunuoliais, pasitelkdamas futbolą kaip socialinio darbo priemonę. „Mes siekiame, kad futbolo mokyklos nariai ne tik žaistų futbolą, bet ir augtų kaip asmenybės, – sako Vilniaus socialinio klubo įkūrėjas, futbolo treneris iš Prancūzijos Cedric Raffier, kuris jau dešimtus metus dirba su vaikais ir jaunimu Lietuvoje. – Žaidžiant futbolą mokomasi ateiti laiku ir išbūti iki galo, pasitikėti savimi, veikti komandoje, valdyti savo emocijas, pagarbiai bendrauti.“

 

„Vilniaus socialinio klubo“ futbolo mokyklą reguliariai lanko 60 Vilniaus vaikų ir jaunuolių, kurie patiria socialinius, psichologinius, emocinius ir/arba ekonominius sunkumus bei neįsitvirtina įprastuose būreliuose. Atšilus orams Vilniaus socialinio klubo savanoriai pradėjo organizuoti ir mobilias futbolo treniruotes Naujininkų rajone, kviesdami gatvėje laiką leidžiančius jaunuolius žaisti futbolą ir įsitraukti į organizuotą veiklą.

 

„Vilniaus socialinis klubas“ kviečia verslo įmones, nevyriausybines ir kitas organizacijas iki gegužės 15 d. registruotis dalyvavimui futbolo maratone. Dalyvauti renginyje gali visi norintys, tereikia suburti 3-8 žaidėjų komandą. „Mes siūlome futbolo maratono dalyviams smagiai praleisti laiką ir tuo pačiu paremti „Vilniaus socialinio klubo“ veiklą. Futbolo maratone dalyvaus ir mūsų jaunuoliai, kuriems svarbu jausti palaikymą“, – sako C. Raffier.

 

Futbolo maratonas vyks birželio 2 d. nuo 12 iki 20 valandos S. Daukanto aikštėje, priešais Lietuvos Prezidentūrą. Daugiau informacijos rasti ir į renginį registruotis galima čia: https://www.facebook.com/events/185566265288741/

2017 gegužės 04 d.