Loading…

2-jų kambarių jaukus butas Klaipėdos centre

Šviesus ir erdvus 2-jų kambarių apartamentai Klaipėdos širdyje, “D”-raidės dvidešimtaukščio dangoraižio 18-ame aukšte. Didžiuliai panoraminiai langai ir atviras balkonas suteikia unikalią galimybę mėgautis nepakartojama vaizdų palete: Senamiestis, Danės upė, Kuršių marios, Klaipėdos uostas ir t.t. Ideali vieta romantiškoms atostogoms.

Geresnės strateginės vietos nerasi visame mieste: namas yra įsikūręs pačiame miesto centre, šalia 4-žvaigždių viešbučio komplekso “Klaipėda Amberton”. Pakanka nusileisti žemyn liftu ir pasukti už pastato, ir Jūsų paslaugom aptiksite: naktinį klubą “Dr. Who”, boulingo salę “Honolulu”, masažo saloną, kelionių agentūrą “Novaturas”, puikią sporto salę “Klaipėda Gym” su baseinu, išgarsėjusius savo virtuve restoranus 12-ame bei 20-ame aukštuose, požeminę automobilių stovėjimo aikštelę su automobilių plovykla, striptizo klubą “Sunset”, kazino ir t.t.

Norintiems mėgautis senamiesčio ir Senosios Prūsijos architektūros paminklais (iki 1944 Memelio miestas (Klaipėda) buvo Rytų Prūsijos dalimi) – pakanka pereiti per Senąjį, arba per Biržų tiltą, ir jūs iš karto patenkate į 18-19 amžiaus atmosferą, pasivaikščiuodami siaurių gatvelių sendinto akmens šaligatviais prie autentiškų vokiškų namelių. Daug jaukių kavinių ir solidžių barų maloniai nustebins Jus savo meniu įvairovę ir itin prieinamomis kainomis.

Po kelių šimtų metrų palei Danės upę Kuršių marių kryptimi Jūs atsidursite Senojoje keltų perkėloje. Po trumpos kelionės su keltu atvyksitė į Kuršių Neriją – Nacionalinis gamtos rezervatas, saugoma pagal “UNESCO”. 20-30 minučių pėsčiomis – ir Jūs galitė aplankyti garsiujį Klaipėdos jūrų muziejų ir delfinariumą, džiuginančius lankytojus savo pasirodymais. Puikus susisiekimas su miesto centru leis Jums per 10-20 minučių pasiekti bet kurį miesto tašką tiek viešujutiek ir nuosavu transportu. Kelionė į pagrindinį Klaipėdos prekybos centrą “Akropolis” užtruks ne ilgiau nei 10 minučių.

Apartamentai yra gerai įrengti ir turi viską, ko Jums prireiktų apsistojimo metu: naujas virtuvinis komplektas, kabelinė televizija su dideliu skaitmeninės televizijos kanalų pasirinkimu, LCD televizorius, bevielis spartusis internetas, oro kondicionierius, ir t.t. Be to, Jūsų paslaugomis yra s būtini buities daiktai: skalbimo mašina su džiovinimo funkcija, lygintuvas ir lyginimo lenta, mikrobanginė krosnelė, šaldytuvas ir kiti virtuvės įrankiai. Būsto langai išeina į pietus ir į rytus, todėl butas visada šiltas ir jaukus.

Pragyvenimo kaina vienam / dviems asmenims – 60 EUR / dieną, 3-4 asmenims – 75 EUR / dieną. Jei būstas užsakomas ilgesniam laikotarpiui – kaina sutartinė. Į kainą taip pat įeina nemokama automobilių stovėjimo vieta priešais namo įėjimo (kitais atvejais parkavimas yra mokamas).

Mes dėsime visas pastangas, kad Jūsų viešnagė liktų maloni ir įsimintina, kad Jūs paliktumetė Klaipėdą tiktais su gera nuotaika ir noru sugrižti.