Loading…

NEMOKAMI jogos, pilatės ir kineziterapinės mankštos užsiėmimai

Vilniečiams – nemokami jogos, pilatės ir kineziterapinės mankštos užsiėmimai sveikatingumo studijoje “Farfalla” !

Gera žinia vilniečiams ir miesto svečiams – nuo 2018m sausio 15 iki vasario 15 dienos vyks NEMOKAMI jogos, pilatės ir kineziterapinės mankštos užsiėmimai sveikatingumo studijoje “Farfalla”.

Jogos užsiemimai vyks „Vilniaus J. Basanavičiaus progimnazijos mažojoje sporto salėje, S. Konarskio g 27. (Vingio, S. Konarskio stotelės)
Joga
Pirmadieniais 18:30-19:30
Trečiadieniais 18:30-19:30

Pilates treniruotės ir mankšta su kineziterapeute vyks Vilniaus technologijų ir dizaino kolegojos P. Vileisio gelezinkelio transporto fakulteto sporto salėje, K. Kalinausko g. 7 . (Centro poliklinikos, Trakų stotelės).

Kineziterapinė mankšta
Ketvirtadieniais 19:00-20:00

Pilates
Trečiadieniais 18:30-19:30

Pilates

Tai viso kūno pratimų kompleksas , kurio pagalba, siekiama atstatyti anatomišką raumenų ilgį, sustiprinti giliuosius kūno raumenys. Pilates treniruotese sujungti įvairūs rytų ir vakarų treniravimosi metodai. Ypač stipri Tai-či ir Jogos įtaka.

Tai puikus būdas gerinti kūno lankstumą, jėgą bei koordinaciją atsižvel¬giant į sąnarių ir nugaros būklę. Judesiai atliekami tolygiai, pakartojami minimaliai. Pilates užsiėmimais gerinamas sąnarių paslankumas, raiščių elastingumas, raumenų balansas. Ugdoma koordinacija bei ištvermė. Pilateso treniruotės tinka įvairaus amžiaus ir fizinio pasirengimo, žmonėms, tinka reabilitacijai po traumų.

Joga

Tai yra indų dvasinė disciplina, paremta tam tikromis etikos normomis. Jogos mokymas, kaip ir pati Indijos filosofija, yra labai senas, tačiau jis dinamiškas ir kintantis kartu su gyvenimu. Tai- tarsi senovinė psichoterapija- galinga, efektyvi savęs tobulinimo priemonė, kuri buvo sėkmingai pritaikyta vakariečių gyvenimo būdui ir poreikiams. Jogą praktikuoti gali kiekvienas.

Joga stiprina, maitina ir tonizuoja raumenis, gerina kūno laikyseną, lankstumą, plastiškumą bei judesių koordinaciją, Gerina kraujotaką bei medžiagų apykaitą.Joga padeda atsikratyti daugelio ligų: chroniškų skausmų, depresijos, nerimo ir baimės, skrandžio ir žarnyno sutrikimų. Jogos užsiėmimai reguliuoja kraujo spaudimą, šalina miego sutrikimus, nuovargį, galvos skausmus, ir t.t. Išauga atsparumas ligoms ir stresinėms situacijoms. Joga suteiks ramybės ir proto koncentracijos.

Kineziterapiniai užsiėmimai

Tai žemo intensyvumo, lėto tempo grupinė gydomoji mankšta įvairaus amžiaus žmonėms, kuri tinka visiems, ypač tiems, kas turi stuburo problemų ir dirba sėdimą darbą. Kineziterapiniai užsiemimai – viena pagrindinių reabilitacijos priemonių. Treniruotės metu atsižvelgiama į žmonių amžių, fizinę būklę, darbo pobūdį ir parenkami saugūs pratimai.

 

Rezultatai:

Pagerėja fizinis pajėgumas ir gyvenimo kokybė. Taisyklingi ir reguliarus pratimai sustiprina raumenys, pagerina kvepavimo ir širdies sistemos veiklą, sąnarių būklę, didina stuburo lankstumą. Gerinama pusiausvyra, koordinacija. Sumažina skausmus ir padeda atsipalaiduoti.

Informacija:

Tel. +37060645917
El. p: [email protected]
Tinklalapis: www.jogairsokiai.lt
Facebook nuoroda:
https://www.facebook.com/Jogos-pilateso-ir-pramogini%C5%B3-%C5%A1oki%C5%B3-studija-Farfalla-1112763208821593/

Registracijos forma:

https://goo.gl/forms/iliNrriTTR06WHj62