Loading…

A. Danieliaus kaimo turizmo sodyba “Bičnamis”

Kaimo turizmo sodyboje „Bičnamis” rasite banketinę salę, su išskirtiniu išplanavimu ir interjeru. Joje nesunkiai susodinsite max 60 svečių. Šalia banketinės salės patogiai įrengta virtuvė Jūsų atsivežtinio ar šeimininkių maisto ruošimui ar gaminimui. Jūsų organizacinių darbų palengvinimui, rekomenduojame ir šeimininkes.

Norintiems praleisti naktį mūsų sodyboje, siūlome nakvynę ne tik kambariuose, bet ir troleibuso viduje tiems, kas pasiilgo atrakcijų ar studijų laikų. Iš viso „Bičnamyje” apnakvydinsime apie 30 svečių.    

Linksmybių metu galite išsikaitinti ne tik rusiškoje pirtyje, kartais atsivėsindami mini lauko baseine, bet ir išsikaitinti mobilioje japoniškoje pirtyje – kubile. Pasinaudokite galimybe japonišką pirtį – kubilą užsisakyti ir į savo sodybą!

Sodybos aplinka neleis nuobodžiauti Jums ir Jūsų vaikams. Vaikų malonumui sodyboje įrengtos dvejos sūpuoklės, o vyresniems siūlome gerti kavą ar mėgstamą gėrimą unikaliuose „Kavinėje medyje” ar „Baublyje”…, visko juk neišvardinsime, atvykite ir įsitikinkite! Maloniai laukiame Jūsų!