Konferencijų ir laisvalaikio centras “Porto”

Viešbutis ir pramogos

Centre įrengtas 3* viešbutis, 6 boulingo takeliai, restoranas, pirčių kompleksas bei konferencijų ir VIP banketų salės. Maloniai sutiksime ir išskirtinį dėmesį parodysime kiekvienam svečiui.
Svečiams siūlome 25 moderniai įrengtus, jaukius kambarius, kuriuose vienu metu gali apsistoti iki 50 asmenų.

Viešbutyje platus paslaugų pasirinkimas: maisto ir gėrimų pristatymas į kambarius, kopijavimo paslaugos, skalbimas/lyginimas, kasdieninės tvarkymo paslaugos, automobilių nuoma, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, žadinimo paslauga, apgyvendinimas su gyvūnais, mini baras, suvenyrų parduotuvė ir kt.

* Į kambarių kainas įskaičiuoti „Švediško“ stalo pusryčiai su karštu patiekalu ir pirčių bei hidromasažinio baseino paslaugos.

 

Terasa

Penktajame viešbučio aukšte – įrengta terasa, nuo kurios atsiveria įspūdinga Žemaitijos panorama. Vieta įrengta taip, kad kiekvienas svečias galėtų pasimėgauti juo supančiu peizažu. Jums svarbias akimirkas galite įsiamžinti čia suorganizuotoje fotosesijoje.

 

Konferencijų ir pobūvių salės

Čia yra įrengtos dvi konferencijų/ pobūvių salės bei verslo pietums pritaikyta salė. Jaukiose ir stilingose patalpose yra visa reikalinga šiuolaikinė konferencinė įranga: multimedija projektorius su ekranu, kilnojama rašymo lenta, pakabinamas bloknotas, apple tv, vaizdo bei garso įranga (kolonėlės, mikrofonai). Didžioji konferencijų/pobūvių salėje talpinama iki 100 asmenų. Mažojoje/VIP salėje – iki 20 asmenų. Verslo/ šeimyniniams pietums pritaikytoje salėje talpinama iki 12 asmenų. Naujai atidarytoje modernioje restorano erdvėje talpiname iki 50 asmenų.

 

Restoranas

Laisvalaikio komplekse galite ne tik pailsėti, bet ir skaniai pavalgyti mūsų jaukiame 100 vietų restorane. Jame galite pasimėgauti tradiciniais lietuviškais ir gurmaniškais patiekalais. Valgiaraštyje kiekvienas ras savo skoniui priimtiną patiekalą, o jauki “jūrinė” aplinka suteiks savito žavesio. Kiekvieną darbo dieną yra parengiamas vis naujas pietų meniu.

Restoranas pritaikytas tiek viešbučio gyventojams, šviežio ir gardaus maisto mėgėjams, tiek boulingo žaidėjams. Turime galimybę paruošti pietus keliautojams, turistams iki 60 asmenų.

Sezono metu, restorano svečiai gali mėgautis lauko terasa, bei šalia pro alpinariumą tekančiu šaltinėliu.

Kol lankytojai mėgaujasi gardžiu maistu bei jaukia aplinka, jų atžalos gali išdykauti naujai įrengtoje vaikų žaidimo aikštelėje.

Darbo laikas:

Baro darbo laikas: 09:00 – 23:00 val.;

Virtuvės darbo laikas: 09:00 – 22:00 val.

 

Pramogų g. 2, Truikių k., Plungė

+370 611 50 200, +370 674 22255

[email protected]

[email protected]

www.portoplunge.net