A. Dobilo baidarių nuoma Žemaitijoje “Turistauk”

Baidarių nuoma JŪRA ir AKMENA, gražiausi ir smagiausi maršrutai Žemaitijoje, stovyklavietė, pirtis, kubilas, maitinimas – turistui palankiausiomis sąlygomis ir geriausiomis kainomis!

Esate pasimetę tarp gausybės informacijos, pasiūlymų ir nežinote, kaip smagiai sutikti išsvajotas atostogas ar pasidžiaugti laisvadieniais? Ne bėda !!! Jei pasiryžę patirti neįtikėtinų nuotykių, skambinkite tel.: +370 699 75546, tel.: +370 652 26904 arba rašykite el.p: [email protected] . “Turistauk.lt” komandai.

Jau 13 metų su didžiuliu optimizmu dirbame, kad vandens turistų atostogos būtų pačios puikiausios. Įvairiausiais maršrutais ir nuolat besikeičiančiu kraštovaizdžiu garsūs JŪROS upės vingiai  ar ekstremalus ir egzotiškas plaukimas AKMENA – puikiausias atostogų praleidimo būdas.

Plaukdami su saugiomis ir kokybiškomis baidarėmis ne tik mėgausitės laukinės gamtos grožiu, keliausite paslaptingais ir viliojančiais vandens keliais, grožėsitės upės vaizdingais slėniais, švariu vandeniu, bet ir išbandysite savo jėgas, įveikdami staigius vingius ir smagius upės slenkstukus.

Viskas ko Jums reikia – gera nuotaika, o viskuo kitu bus pasirūpinta kokybiškai ir atsakingai. Plaukiantiems bus sudarytas maršrutas Jūra ar Akmena, būsite aprūpinti gelbėjimosi liemenėmis ir išsamiais žemėlapiais bei maršruto aprašymu, bus pravestas trumpas instruktažas. Pageidaujant rezervuojame stovyklavietę, kaimo sodybą, iškūrename pirtį ar kubilą, pasirūpiname maitinimu, pervežimo paslauga.

Pramogos: polietileninės VISTA, BRIO baidarės, stovyklavietė, pirtis, kubilas,
Kaina: nuo 7 eurų / 1 turistui.
Darbo mėnesiai: visus metus.
Darbo dienos: visa savaitė.

Papildoma informacija: Teikiama baidarių ir turistų pervežimo paslauga. Nuomojamas turistinis inventorius, hermetiški maišai. Tiekiamas maitinimas. Prisiminimui padovanojame nuotraukų iš žygio baidarėmis Jūra ar Akmena.