Druskininkų kempingas ****

10 stacionarių kempingo namelių su aikštelėms transporto priemonėms. Namelį sudaro svetainė su židiniu ir TV, 2-3 dviviečiai miegamieji, virtuvė su visa įranga, dušas ir WC. Viename namelyje gali apsigyventi nuo 2, 4 iki 6-8 asmenų.

Informacija apie kempingą: dirba visus metus, teritorija aptverta, vartai nuolatos prižiūrimi, mažai pavėsio, arti kurorto, artimiausias miestas – Alytus, 3,4 ha teritorija, galima rezervuoti, pritaikyta neįgaliesiems.

Infrastruktūra – įranga: nudrenuotos, pastiprintos aikštelės, bio- kasečių iš karavanų išpylimas, grilis/šašlykinė, dušas su šaltu/šiltu vandeniu, kūdikių priežiūros kambarys, džiovykla rūbams, prisijungimas prie elektros, indų plovykla, telefonas, nudrenuotos ir pastiprintos aikštelės su kanalizacija ir vandeniu, laužavietė, praustuvas su šiltu ir šaltu vandeniu, vonios kambarys vaikams, skalbimo mašina, elektros lizdas plaukų džiovintuvui/skustuvui, galimybė ruošti maistą, depozitas/asmeninis seifas, prisijungimas prie interneto.

Kalbame registracijoje: anglų, rusų, vokiečių, lenkų kalbomis.

Laisvalaikio galimybės: televizija, vaikų žaidimų aikštelė, aikštelės žaidimams su kamuoliu, lauko tenisas.

Inventoriaus nuoma:  palapinių, namelių, dviračių nuoma.

Kita informacija: yra parduotuvė.

Sezonas: 05.01 Iki: 09.30

Darbo laikas: 9-9 val.

 

Kainos:

Namelis: 32 eur. (2 asmenims su kurorto mokesčiu)

Kemperis/ namelis ant ratų: 19 eur. (2 asmenims su kurorto mokesčiu)

Palapinė: 12 eur. (2 asmenims su kurorto mokesčiu)

Visas kempingo paslaugų kainynas: https://bit.ly/37m4Z7G

Kelio aprašymas: Atvykus į Druskininkus iš Vilniaus ar Kauno A4 plentu ir įvažiavus į miestą (sekant kelio ženklus) šviesoforo sankryžoje prie degalinės “Statoil” sukti į kairę, privažiavus kitą šviesoforo sankryžą sukti į dešinę. Nuvažiavus apie 500 m nuoroda Druskininkų kempingas.