Loading…

Apartamentų Ratnyčėlė nuoma

Susisiekite Su Mumis!
Išnuomojami moderniai įrengti apartamentai Druskininkuose.

Kviečiame pailsėti Druskininkuose, moderniame dviejų kambarių bute. Apartamentai yra miesto centre, ramioje Druskininkų gatvėje. Šalia yra tiltelis per Ratnyčėlės upelį, Dineikos parkas ir Spa Vilnius Sana.

Nuo apartamentų iki ežerėlio tik 5 minutės kelio. Patogu apartamentus pasiekti atvykus ir autobusu, tik 4 minutės pėsčiomis. Iki sanatorijos Saulutė ,Draugystė, Grand Spa Lietuva 5-7 minutės pėsčiomis. Druskininkų gydyklą, sanatoriją Belorus, Druskininkų Vandens parką Jūs pasieksite per 10-15 minučių pėsčiomis. Iki artimiausio prekybos centro 5 minutės, turgaus – 7 min pėsčiomis.
Apartamentuose yra kabelinė televizija, bevielis nemokamas internetas, oro kondicionavimo sistema, skalbimo mašina. Duše visada šildomos grindys. Modernioje svetainėje su virtuve yra visa reikalinga įranga ir įrankiai maisto gamininmui, kava bei arbata, prieskoniai.

Butas labai jaukus, erdvus (58 kv m) ir šiltas( langai į pietų pusę), devynauksčio šeštajame aukšte (yra naujas modernus liftas). Miegamajame dvigulė lova su vientisu čiužiniu (2-1,80m), balkonas, iš kurio atsiveria puiki panorama į tiltelį per upelį Ratnyčėlė.

Namas 2014 metais renovuotas.

Svečių patogumui svetainėje išskleidžiamas kampas (2m-1,80m). Turime pristatomą, sudedamą lovą suaugusiam ir lovytę-maniežą kūdykiui, todel bute gali apsistoti iki 5-6 žmonių.

Užsisakykite apartamentus ir gausite daugybę nuolaidų!
– 10% Druskininkų Gydyklose
– 7% GrandSpa Lietuva
-10% SnowAren’oje
– vandens pramogu parke suteikiame iki 20% nuolaidas.

Maloniai kviečiame!
Kaina sutartinė. Apsistojant ilgesnį laiką, taikomos nuolaidos.