Loading…

Ąžuolynės pramogų parkas

Apie parką

Pramogų parkas “Ąžuolynė” įsikūręs Aukštadvario regioniniame parke, šalia kelio Trakai-Prienai.

„Ąžuolynės” pramogų parkas kviečia visus mėgstančius aktyvų ir pasyvų poilsį aplankyti pramogų parką ir pasigėrėti įspūdingo grožio kraštovaizdžiu. Čia jūsų laukia daugybė nepamirštamų įspūdžių ir adrenalino laipiojant lynais bei poilsis pavėsinėse ar šaunus vakarojimas prie laužo. Šiltą dieną galėsite išsimaudyti ežere, jo krante yra 2 ir 5 m. aukščio nardyklos.

Kas yra „Ąžuolynės” pramogų parkas? „Ąžuolynės” pramogų parkas – tai ant medžių įrengtos aikštelės, sujungtos lynais, tilteliais, kabančiais rąstais ir įvairiomis kitomis kliūtimis. Tai tikrai linksmas ir aktyvus, bei daug geru prisiminimų paliekantis poilsis gamtoje. Saugumas Pramogų parko darbuotojai nuolat prižiūri ne tik medžiuose įrengtas trasas, bet ir suteikia visą reikalingą informaciją, kaip pramogaujantys asmenys turi elgtis trasose. Pramogų parko darbuotojai rūpinasi pramogaujančių asmenų saugumu, prižiūri tvarką, aprūpina lankytojus saugos įranga bei padeda parko lankytojams, kai jiems iškyla neaiškumų ar sunkumų. Iškilus problemoms, parko darbuotojai visada Jums padės.

Pramogų parkas „Ąžuolynė”veikia kasdien. Savo apsilankymo laiką pramogų parke prašome rezervuoti iš anksto. Žiemos mėnesiais, esant palankioms oro sąlygoms, pramogas galima užsisakyti tel.+370 – 685 – 61665.

Trasos

Pagal sudėtingumą trasos skirstomos į: 1 gilės, 2 gilių, 3 gilių, 4 gilių ir 5 gilių. 1-2 gilių trasose gali pramogauti ne žemesni nei 1.0 m. asmenys, 3-4 gilių – ne žemesni nei 1.50 m., o 5 gilių trasose aukštesni nei 1.60 m., gerai fiziškai pasirengę asmenys.