“Bangelė”

Miesto svečių ir vietinio jaunimo pamėgta kavinė „Bangelė“ traukia unikaliais vaizdas pro langus – čia pat po palange prateka upė Šventoji, prieš akis trykšta upėje įtaisyti fontanai, o pro jų prusluose šokinėjančią vaivorykštę matyti tiltas ir neogotikinė bažnyčia.

“Aplinka: Į šią kavinę traukia užsukti tai, kad ji įsikūrusi ant Šventosios upės kranto. Tiesa, pačio pastato išvaizda labiau primena upės užtvankos elektros pastotę, tik užrašas ant sienos išduoda, kad čia maitinimo įstaiga. Besisvečiuojant šioje kavinėje galima tikėtis ramių pietų besiklausant Šventosios upės bangų šniokštimo, deja, gali tekti nusivilti. Kavinė klientus vilioja pasisėdėti per du aukštus. Įsitaisome antrajame šalia lango. Atverti jo neišdrįstame, nes pasirodo, kad jį smarkiau stumtelėjus, gali tiesiog iškristi.
Aptarnavimas: Pietus užsisakome prie baro. Kolega išsitraukia piniginę susimokėti iš anksto, tačiau padavėja pasiūlo atsisėti ir laukti pietų. Gėrimai ant mūsų stalo atkeliauja jau po poros minučių, tuo tarpu kepsnių tenka luktelėti dar 10 minučių.
Muzika: Vietoj Šventosios bangų šniokštimo, mums pasirodžius kavinėje padavėja užleidžia muzikos. Lietuviškas „popsas“ skamba kiek per garsiai ir nuteikia ne ramiems pietums, o linksmybėms…
Įvertinimas: Svečius čia verčiau vestis vakare – daugiau žmonių, galbūt tai nukreips dėmesį nuo to, ko jie geriau nepastebėtų… Gera vieta skubantiems, nes per pietus čia buvo vos keletas žmonių, tačiau kavinė labiau tinkama ne papietauti, o savaitgalio linksmybėms.”

Kavinėje „Bangelė“ Šventosios upės bangų šniokštimo negirdėti… 
Nyksciai.lt eksperimentas 2008-09-09