Loading…

Didžėjai, gyva muzika, renginių vedimas

Gera ir kokybiška muzika – tai Jūsų nepakartojamo vakarėlio garantas! O tam, kad Jūsų šventė išties būtų nepakartojama, mūsų komanda pasiruošusi Jums pasiūlyti ne tik įvairiausio repertuaro kokybiškai atliekamą muziką, bet ir kitas paslaugas – šviesų ir lazerių šou, karaoke, DJ ir daugelį kt., kurios Jūsų vakarėlį pavers tiesiog vertu nuodėmės!

Organizuojame įvairiausio pobūdžio šventes – gimtadienius, krikštynas, vestuves, mergvakarius, bernvakarius, įvairiausias moksleivių ir studentų šventes, teminius vakarėlius ir daugelį kitų, kurių metu siūlome tik specialiai Jūsų šventei pritaikytą vakaro programą, su šventės vedėju, įvairiais žaidimais, užduotimis ir siurprizais!

Tradicinės šventės

Gimtadieniai, krikštynos, jubiliejai, vestuvės, mergvakariai, bernvakariai ir kitos Jūsų pageidaujamos tradicinės šventės, kurių metu mes pasirūpinsine specialia vakaro programa, ypatinga muzika, kuri net ir liūdniausią Jūsų šventės dalyvį privers šokti iki pat ryto!

Mes siūlome:

Įvairiausius žaidimus;
Konkursus;
Šventės turinio bei tradicijų organizavimą, atsižvelgiant į vakaro šeimininko pageidavimus;
Vakaro siurprizą;
Ir žinoma – pritrenkiančią muziką!
Moksleivių ir studentų vakarėliai

Nesuk galvos dėl pramogos! Nes tavo šimtadienio, išleistuvių, cementofkės, betonofkės, mediumo ir kitomis šventėmis pasirūpinsime taip, kad nuostabūs vakarėlio prisiminimai įsimins ilgam!

Mes siūlome:

Jaunatvišką bei Jūsų lūkesčius atitinkančią programą Jūsų šventei.
Dj paslaugas.
Vakaro vedėją su jaunatvišku vedimu.
Šviesų efektus.
Įmonių vakarėliai

Mes pasiruošę surengti nepakartojamą šventę Jums ir Jūsų kolegoms!

Mes siūlome:

Jūsų įmonės tradicijas ar lūkesčius atitinkančią programą Jūsų įmonės šventei.
Dj paslaugas.
Gyvos muzikos paslaugas.
Dj ir gyvos muzikos duetą.
Vakaro vedėją su pilnu vakaro pravedimu.
Šviesų efektus.
Garantuojame, jog surengsime tokį vakarėlį, kuris suartins Jūsų kolektyvą ir privers dar ilgai dalintis įsimintinus vakaro įspūdžius! Atminkite – stiprus ir vieningas kolektyvas – tai sėkmingo verslo receptas!

Teminiai vakarėliai

Jeigu norite surengti originalią ar tiesiog netradicinę šventę, mes Jums siūlome teminius vakarėlius su individualia vakaro programa tik Jūsų pasirinkta tematika!

Mes siūlome:

Temines užduotis;
Teminius konkursus;
Teminę DJ muziką;
Turiningą vakaro programą su vedėju.

KIEKVIENAM JŪSŲ PASIRINKTAM VAKARĖLIUI, SIŪLOME TIK GYVAI ATLIEKAMĄ MUZIKĄ, DJ PASLAUGAS, ŠVIESŲ IR LAZERIŲ EFEKTUS, KARAOKE BEI TURININGĄ VAKARO PROGRAMĄ SU VEDĖJU!