Loading…

Dieninio makiažo pamoka VISADA ATRODYK ŽAVINGAI

Kviečiame merginas ir moteris į „Deivių mokyklos“ makiažo praktines pamokas. Jų metu išmoksite pati pasidaryti sau tobulą dieninį makiažą. Sužinosite, kaip teisingai išsirinkti sau tinkančias makiažo priemones, susipažinsite su teptukais, galėsite išbandyti profesionalią kosmetiką. Sužinosite, kaip paslėpti trūkumus ir paryškinti savo privalumus. Profesionali vizažistė Rūta Černiauskaitė padės išsirinkti Jums tinkančias makiažo priemones. Atskleis veido modeliavimo ir šešėliavimo paslaptis.
 
Ši makiažo pamoka yra skirta toms merginoms ir moterims, kurios nori greitai išmokti pasidaryti dieninį makiažą. Visada gražiai ir tvarkingai atrodyti darbo ar laisvalaikio aplinkoje.
 
Programa:
1. Kas yra makiažas ir kodėl jis yra svarbus moteriai? Kaip teisingai pasirinkti makiažo priemones ir kaip jas tinkamai naudoti? Nuo ko pradėti daryti makiažą?2. Makiažo bazės, pagrindai ir korektoriai. Kaip paslėpti trūkumus ir paryškinti privalumus?3. Veido modeliavimo metodai.4. Akių modeliavimo ir šešėliavimo metodai. 5. Dieninio makiažo atlikimo technika. 
 

Pamokėlių metu dirbsime su Make Up Forever, Atelier profesionalia kosmetika. Jūsų pageidavimu galėsime padėti išsirinkti Jums tinkančias makiažo priemones ir suteiksime joms nuolaidas. Taip Jūs sutaupysite laiką, pinigus, turėsite tik reikalingas ir tinkančias Jums kokybiškas makiažo priemones.

Kaina nuo: 29.00 EUR.