Loading…

INFINITY ROOM pabėgimo kambarys Kaune

Infinity room – pabėgimo kambariai, siūlo pasinerti į 60 min. trunkančius nuotykius su draugais, šeimos nariais ar kolegomis.

Šiuo metu vienoje vietoje veikia 3 kambariai: ekscentriškojo mokslininko Alberto EINŠTEINO KAMBARYS, piratų paslėptų LOBIŲ MEDŽIOKLĖ ir tikras iššūkis – KARANTINO ZONA. Pabėgimo kambariai įsikūrę tikrame atominiame bunkeryje, tad nenustebkite pamatę išties autentiškų ir unikalių dekoracijų ir atitinkamai sukurtos kiekvieno kambario atmosferos. Vienu metu talpinama iki 14 žmonių (iki 6 asmenų Einšteino kambaryje ir po 4 – kituose dvejuose kambariuose). Kambariuose komandos ne tik išmėgina savo proto aštrumą, bet ir nariai geriau pažįsta vienas kitą bei smagiai praleidžia laiką. Po žaidimo jaukioje aplinkoje galima pasisėdėti, aptarti įspūdžius, išgerti puodelį arbatos ar suvalgyti gabalėlį torto ir atšvęsti pergalę. Jei norisi tiesiog pailsėti ir pabūti su draugais – galima rinktis įvairius stalo žaidimus, loginius galvosūkius ir kt.
Tai pramoga, kurios tikslas geros nuotaikos užtaisas Tau ir tavo komandai ateinančiai dienai, savaitei ir dar daugiau! Griebk draugą į parankę ir priimk metamą iššūkį – smagus laikas garantuotas!
Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/infinityroomLT/ ir http://infinityroom.lt/
*Būtina išankstinė rezervacija tel. +37068434273

 

Kaina – 35 €