Loading…

Energetinis Reiki masažas Šiauliuose

REIKI terapijos nauda 

energetiškai sustiprina vidaus organus, harmonizuoja, pagerina jų funkcijas;
efektyviai padeda atsikratyti įvairios kilmės skausmų, depresijos, streso;
seansų žmogus jaučiasi žymiai žvalesnis, atsipalaidavęs,padidėja atsparumas ligoms;
subalansuojamas žmogaus energetinis kūnas.

Esate pavargę, jaučiate nuolatinį stresą? Reiki terapija malonus ir didelių pastangų nereikalaujanti terapija skirta kūnui ir sielai harmonizuoti. Masažas tinka tiek moterims tiek vyrams.
Reiki terapijos metu ant kūno dedamos rankos – senas gydymo metodas, atgaivintas iš naujo. Tai lengviausias ir maloniausias būdas be jokių pastangų tapti sveiku, atgauti ramybę. Reiki energetinis masažas skirtas kūnui ir sielai harmonizuoti.
Energetinis Reiki masažas Šiauliuose
Masažo metu kūnas sušildomas, atpalaiduojamas, taip sumažinama nervinę įtampą, pakrauna energija vidaus organus, harmonizuoja ir sustiprina jų funkcijas, malšina įvairios kilmės skausmus, padeda atsikratyti negalavimų, sutrikimų, streso. Reiki energijos pagalba padidėja atsparumas ligoms, pagerėja darbingumas, bendra savijauta. Reiki energija padeda atsikratyti problemų, kilusių dėl netinkamos mitybos ir mąstymo. Procedūros metu perduota energija atstato energetinius centrus, duodamas impulsas endokrininei ir nervų sistemoms, pagreitėja kraujotaka. Tai padidina darbo našumą, paspartina organizmo valymąsi bei atsistatymą. Organizmui išsivalius, visa energija gali būti nukreipta, pavyzdžiui, žaizdoms gydyti arba vidaus organų funkcijoms gerinti.

Kaina nuo: 49.00 EUR.