Gaudos SPA namai

 

Inteligentiška, bohemiška, jauki aplinka, suteiksianti Jums privatumą, profesionali specialistų komanda – ne tokie, kaip visi, “Gaudos SPA namai”, kviečia pasimėgauti SPA teikiamais malonumais kūnui ir sielai!

Šių SPA namų įkūrėja ir direktorė – kosmetologė. O kas geriau, jei ne profesionali specialistė, gali žinoti ir suprasti Jūsų gražaus ir sveiko kūno paslaptis? Todėl natūralu, kad Gaudos SPA namuose surinkta profesionali komanda, naudojama viena geriausių ir kokybiškiausių kosmetikų, o kiekviena procedūra iš gausaus meniu sąrašo – kruopščiai išieškota ir apgalvota – tam, kad Jūs liktumėt patenkinti.

Be Jums patiksiančios nesvarumo terapijos vonios „Nuvolos” , kurioje pasijusite kaip vaikščiodami debesyse, atgausite jėgas chromoterapinėje sukūrinėje vonioje, infra-pirtelėje ar pasirinkę Jums patinkantį masažą ant šviečiančio masažinio ZERO stalo. Nepamiršome būsimų mamyčių bei senjorų – jiems paruošėme specialias programas. Kviečiame ir vyrus – jų laukia vyriškų terapijų gausa. Procedūros poroms – galimybė mėgautis romantiškais SPA malonumais dviese.

Šalia kitų naujovių, galėsite pasigrožėti reguliariai atnaujinama Stasio Eidiejaus meninių fotografijų paroda, įsigyti patikusius darbus bei užsisakyti fotosesiją. Arbatos gėrimo ceremonijos, savimasažo pamokėlės, specialios programos mergvakariams, individualiai, kiekvienam pagal poreikius sudaromos kūno priežiūros procedūros leis pajusti tikrą namų jaukumą.

Ir galiausiai – viską apvainikuoja maloniai stebinančios kainos!

Daug patarimų odos ir kūno priežiūros klausimais rasite mūsų straipsnių archyve.

Norite pradžiuginti Jums artimą ir brangų žmogų? Padovanokite jam Grožio dovaną. Elegantiškai prabangus dovanų kuponas – nuostabiausia dovana kūnui ir sielai!