Loading…

Geros savijautos ir puikios išvaizdos centras “Idzumi”

Kiekvienas nori būti gražus. Ši prielaida atrodo savaime suprantama. Juolab kad jaučiame grožio ir sveikatos, simpatijos ir sėkmės ryšį. Tik ar kada susimąstėte, kuo mes remiamės spręsdami, kas yra gražu? Arba kur mūsų grožio etalonas?

Be abejo, pasukęs galvą europietis, lietuvis atsakys: na, taip, juk mes stovime ant graikiškų ir romėniškų pamatų! Visos tos tobulos portretinės skulptūros, proporcijos samprata paveldėta iš ten.

Kaip ir dar vienas žinotinas dalykas – lotyniškas posakis ex Orient lux. Šviesa ateina iš Rytų…
Susitelkime ties Japonija, kurios pavyzdys puikiai tiks šiai sparnuotai minčiai paaiškinti.

Japonai – imlūs naujovėms žmonės. Jie kuria patys,  noriai pritaiko svetur skolintas idėjas ir suteikia šioms naują gyvenimą. Pirmieji įgyvendina fantastiškus projektus, įdiegia buities standartus, kurie tik paskui paplinta po pasaulį. Tai ir yra minėtoji šviesa.

Tekančios saulės šalies žmonės nejučia susižavėjimą keliančias savybes paveldėjo iš dar gilesnės senovės, kur jos buvo paremtos savita vertybių sistema bei grožio suvokimu.

Japonai dievina gamtą ir ieško joje atsakymų į visus klausimus, stebėdami ją išveda visas taisykles. Gamta yra graži, gamta yra teisinga, gamta yra išmintinga. Ir tai suvokti, asmeniškai patirti žmogui – siekiamybė. Kitais žodžiais tariant, taip japonai supranta harmoniją.

Štai, brangieji, ko mums trūko iki visiškos laimės čia, Lietuvoje: taikaus nusiraminimo, atokvėpio, žvilgsnio į gamtą per savo kūno prizmę. Šiuolaikiškiau kalbant – vidinės energijos išlaisvinimo.

Šios idėjos vedami įkūrėme grožio ir sveikatos centrą „IDZUMI”. Siekiame, kad patyrusių meistrų padedami, geriau pailsėtume, pajustume dvasios ir kūno ryšį, akimirkai priartėtume prie visiškos palaimos ir dalelę jos išsineštumėte savyje.

IDZUMI japoniškai reiškia „versmė, šaltinis, geras vanduo”.

Vanduo – gaivina, apvalo, atspindi visą pasaulį ir žaismingai bei raminančiai čiurlena. Versmė – dosni tiekėja. Tolygi Gausybės ragui. Šaltinis – paslaptis, pradžia ir kilmė. Viskas išreikšta trimis skiemenimis: IDZUMI…

Savo centrą taip pavadinome, nes siekiame atgaivos, kuri pas mus ateis iš japoniškos versmės, šaltinio, gero vandens.

Kompleksiniame geros savijautos ir puikios išvaizdos centre „IDZUMI” – puikios galimybės visas grožio bei sveikatos puoselėjimo procedūras atlikti vienoje vietoje. Universalūs kosmetologo, masažo, pedikiūro kabinetai, kirpykla, soliariumas, SPA kompleksas, įrengta automobilio aikštelė – viskas centro svečių patogumui.

„IDZUMI” centre taikomos pačios pažangiausios kosmetologijos ir fizioterapijos technologijos. Unikalūs VIP LINE PLUS, VIP COMPLEX, BODE OXY jet aparatai suteikia greitą ir ilgai išliekantį rezultatą. Lieknindami, atjaunindami veidą ir kūną, Jūs tapsite dar gražesni ir labiau pasitikintys savimi. 

Centre dirbama su profesionalia COLLIN (Prancūzija), BIOLIN E (Italija), STYX (Austrija), GERMAINE de CAPUCCINI SPA MARINE (Ispanija), GOLDWELL (Vokietija ir Japonija), ALESSANDRO (Vokietija) kosmetika, tinkama įvairiems odos tipams ir amžiaus grupėms. Patyrę specialistai pagal individualius Jūsų kūno ypatumus parinks procedūrų kompleksus, tinkančius būtent Jums.

„IDZUMI” SPA komplekse nerkite į malonių pojūčių ir stebuklingos energijos šaltinį. Garinė pirtis, sūkurinė vonia, hamamas, kūno lepinimo procedūros, masažai, specialistų rūpestis bei dėmesys leis Jums visiškai atsipalaiduoti, nukeliauti į palaimingas svajas…

„IDZUMI” – tai naujas požiūris į sveikatą, gerą savijautą, jaunatvišką išvaizdą. Tai – kompleksinis aptarnavimas, maksimaliai prisitaikantis prie Jūsų poreikių ir pageidavimų.