Loading…

Grožio ir sveikatos centras “Weyergans high care”

WEYERGANS High Care Grožio ir sveikatos centras Klaipėdoje pradėjo savo veiklą 2002 metų rugpjūčio mėnesį- pirmasis ir oficialus šios vokiečių kompanijos atstovas Lietuvoje. Centro įkūrėja ir savininkė gydytoja Genovaitė Ramanauskienė seniai puoselėjo idėją suteikti mūsų žmonėms moderniausias aukštos kokybės tiek grožio, tiek sveikatos gerinimo ir profilaktikos paslaugas. Buvo nelengva iš gausybės šios industrijos kompanijų surasti tokią, kuri siūlytų  sveikatinimo ir grožio procedūras, nepadarant žalingo poveikio žmogaus organizmui, nenaudojant toksinių medžiagų. Šiandien mes galime pasidžiaugti puikiais darbo rezultatais, klientų ir pacientų gausa, padėkoti visiems, kurie mums patiki savo problemas , tuo parodydami savo psitikėjimą Weyergans kompanija ir mūsų darbu. 

Mūsų kolektyvas darnus, profesionalus, turintis medicininio darbo patirtį  ir visada pasiruošęs Jus išgirsti, patarti, padėti. Jūs čia galite  „palikti” ne tik savo fizines bėdas,  bet ir dvasinius rūpesčius.  Mylėkite , palepinkite save – JŪS TO VERTI!

Grožio ir sveikatos centre “WEYERGANS” atliekami masažai rankomis: klasikinis, atpalaiduojantis, su lavos akmenimis ir t.t.

    Padovanokite savo artimam žmogui ar draugui grožio ar sveikatinimo procedūrą – jam tikrai patiks!