Loading…

GYVA MUZIKA JUSU SVENTEI

Esame lengvojo džiazo duetas “Moonrise”. Siūlome lengvojo džiazo/bossa nova stiliaus muziką įvairaus tipo renginiams. Mūsų repertuare – visa puokštė puikiai žinomų džiazo ir bossa nova kūrinių, taip pat Sting, Michael Jackson, The Doors, Jamiroquai, Seal, The Beatles ir kitų žinomų populiariosios muzikos atlikėjų kūrinių interpretacijų.
Galime pasiūlyti 2 tipų programas: foninės muzikos programą (saksofonas ir gitara) arba koncertinę programą (vokalas, saksofonas ir gitara).
Karolis Vaitiekūnas – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos absolventas, išskirtinio balso tembro savininkas bei saksofonistas. Pirmą kartą profesionalioje scenoje jis pasirodė 2002m Kauno filharmonijos Kalėdiniame koncerte su specialiai tam vakarui suburtu kameriniu ansambliu, ir nuo to laiko muzikinę veiklą tęsė savo įkurtoje grupėje “2good”, bei ansambliuose “Strange doors” (grupės “The Doors” autorinių dainų džiazinės interpretacijos), Sporto Rūmai (muzikinės ‘duoklės’ atidavimas nemirtingajam rokenrolui) ir klasikinės/šiuolaikinės muzikos kameriniame ansamblyje “Vilniaus fagotynas”. Atlikėjas yra dalyvavęs Lietuvos bei užsienio džiazo festivaliuose bei surengęs autorinės muzikos koncertinį turą po Europą ir už jos ribų.
Aušra Murauskaitė – jaunoji gitaristė, baigusi J.Tallat-Kelpšos konservatoriją Vilniuje, vėliau tęsusi mokslus Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Su gitarų duetu “Stereo Ray” 2008-2009m dalyvavo Lietuvos jaunųjų džiazo talentų konkursuose, kur buvo nominuota “už nepriklausomą kūrybinę mąstyseną” bei “už intelekutualius kūrybinius ieškojimus”. 2009 prisijungė prie grupės “Vertical” ir dalyvavo Lietuvos bei tarptautiniuose džiazo ir progresyviosios muzikos festivaliuose. Nuo 2010 su grupėmis “Arbata” ir “Liūdni Slibinai” tęsė koncertinę veiklą, kartu įrašė 3 muzikinius albumus.

Keletą mūsų atliekamų kūrinių galite išgirsti čia:
https://soundcloud.com/muzikavakarui

Kontaktai:
Karolis
Tel.: +37060139098