Loading…

Harmonizuojantis Masažas Nėščiosioms

Dovana būsimai mamai
Nėščiosioms skirtas masažas padeda atpalaiduoti raumenis pačiose skausmingiausiose vietose, taip sumažindamas nugaros, strėnų ir pečių juostos diskomfortą. Neretai būtent skausmas kliudo moteriai mėgautis nėštumo stebuklu. Suprantama, kad mamytė turi būti rami ir gerai nusiteikusi, nes tai turi įtakos mažylio vystymuisi. Psichologinis komfortas ir harmoninga emocinė būklė gali būti pasiekiami ranka – tereikia gero ir malonaus masažo, pritaikyto besilaukiančiai moteriai.
Nėščiosios masažas padeda kovoti ne tik su fiziniu nugaros, kaklo, pečių skausmu, kojų sunkumu ir tinimu, bet ir su nuotaikų svyravimais, sukeltais skausmų ir hormoninių pokyčių.
Masažuojamos kūno zonos: pėdos, blauzdos, nugara, rankos, pečiai, galva, veidas. Masažo technika paremta relaksaciniais, plastiškais, švelniais judesiais.
Rekomenduojame įsigyti Nėščiųjų masažų abonementą 5 kartams, kad laukimas taptų kuo lengvesnis ir malonesnis. 
Apie Amadėja SPA. 
SPA namai „Amadėja“ – tai poilsio, sveikatos ir kūno priežiūros namai, įsikūrę Vilniuje ir Klaipėdoje. „Amadėja SPA“ dirba tam, kad žmogaus sąmonėje įsivyrautų harmonija, kūnas taptų gražesnis, stipresnis ir sveikesnis, siela pajaustų įkvėpimą ir ramybę.
Čia Jūsų laukia profesionali veido ir kūno priežiūra, prabangios SPA terapijos bei ritualai, platus masažų pasirinkimas naudojant atrinktą, pasaulyje pripažintą ir įvertintą profesionalią kosmetiką.

Kaina nuo: 37.00 EUR.