Loading…

Kurėnų užeigos sodyba

Kurėnų užeigos sodyboje, Mes siekiame sukurti malonią ir jaukią aplinką, kad grįžę namo jaustumėtės atitolę nuo rutinos, pailsėję ir kupini naujų jėgų. Pas mus puiki vieta atšvęsti bet kurio amžiaus žmonių gimtadienius ir kitas asmenines šventes!
Išpildysime įvairiausius pageidavimus: atskiri pastatai, talpinančiomis 50, 70 žmonių, 8 dviviečių, triviečių ar šeševiečių kambarių su patogumais, taip pat dar 30 papildomų vietų nakvynei leis sau tinkamiausią variantą išsirinkti kiekvienam svečiui.

Jaukus interjeras bei prižiūrėta lauko teritorija, išsiskirianti ypatingais gamtos vaizdais, svečiams leis džiaugtis ramybe ir poilsiu, ne tk gardžiu maistu ir maloniu bendravimu.
Kad čia praleistas laikas ir sukurta šventė būtų išskirtinė ir smagi, savo svečiams siūlome įvairiausias pramogas – vaikų žaidimų aikšteles, vandens pramogas (valtis, vandens dviračius), sauną, žvejybą, šašlykines, ir dar daugiau.

• Bavarišku stiliumi įrengti 3 išskirtiniai apartamentai bei 24 jaukių kambarių.
• Visi kambariai bei apartamentai stilingumu bei komfortu prilygsta kaimo turizmo viešbučio lygiui – privatūs vonios kambariai, terasos su vaizdu į ežerą.
• Apartamentuose yra svetainė su sofa, foteliu ir miegamaisiais kambariais.
• Tinka nuomai ir dideliems draugų ar švenčių susibūrimams.

PIRTIS

pirtis su priepirčiu, Kurėnų užeigos sodybos pirtis talpina nuo 5 iki 10 žmonių. Pas mus galite užsisakyti profesionaliuis pirties meistrus – pirtininkus. Pirtyje pajusite tikrą garą bei lengvumo pojūtį, vantos lapų prisilietimą iš pirtininko rankų. Apsilankius nors kartą mūsų pirtyje – pojūčius prisiminsite ilgam. Pirtis stovi ant ežero kranto, kur ir vasarą, ir žiemą (eketėje) galima atsigaivinti po pirties. Platus lieptas leis atsipūsti po pirties procedūrų.