Loading…

Iyengar jogos studija Vilniuje

Nauja jogos studija Vilniuje – Slucko g. 3, IYENGAR jogos studija

IYENGAR jogos studijoje vedamų jogos užsiėmimų programos sudaromos atsižvelgiant į praktikuojančiųjų amžių, praktikos patirtį, kūno apribojimus ir kitus ypatumus.

PRADEDANTIEJI – laukiami niekada nepraktikavę Iyengar (tariame Ajengaras) jogos ir žengiantys pirmuosius žingsnius nuostabios praktikos keliu. Įrodyta, kad teisingai atliekama jogos praktika sumažina riziką susirgti ir susenti pirma laiko. Pradėję praktikuoti asanas (pozas) įsitikinsite, kad jogos dėka galite palaikyti ir toliau ugdyti puikią sveikatą bei gerą fizinę ir emocinę būklę. Labai svarbu praktikuoti nuolatos, be pertraukų, bent du kartus per savaitę.
PAŽENGUSIEJI – praktikuojantys Iyengar jogą ne mažiau kaip 1 metus, tobulinantys savo praktiką po pradedančiųjų kurso.
Nuolatinė jogos praktika padeda ugdyti pagrindines mūsų sugebėjimo judėti savybes: ištvermingumą, jėgą, lankstumą, koordinaciją. Atliekame vis sudėtingesnes asanas ir kartojame jau žinomas, vis giliau žengdami, analizuodami ir suprasdami savo vidinį Aš.
BENDRA PRAKTIKA – renkasi visi norintys, visų lygių (pradedantieji ir pažengusieji), lankantys bet kurios grupės užsiėmimus. Skirkime daugiau laiko savo pažinimui ir tobulėjimui. Praktika pritaikoma pagal susirinkusiųjų pasirengimo lygį.
JOGA RYTE – rytinė jogos praktika visiems, norintiems pradėti naująją darbo savaitę pasveikinant Saulę. Gera savijauta, fizinis pajėgumas ir paprasčiausias malonumas nuo pirmadienio ryto.
JOGA PRIEŠPIEČIAMS – bendra praktika visų lygių praktikuotojams. Laukiami visi, dienos metu norintys švelnesnės jogos praktikos. Programa sudaroma atsižvelgiant į susirinkusiųjų amžių ir pasirengimo lygį.
NĖŠČIŲJŲ PRAKTIKA – išskirtinio dėmesio reikalaujanti jogos praktika, skirta būsimoms mamytėms. Laukiama kiekviena – praktikuojanti ar naujokė, niekad nelankiusi jogos užsiėmimų. Programos sudaromos individualiai, atsižvelgiant į Jūsų jogos praktiką ir nėštumo laikotarpį. Šiuo gyvenimo periodu jogos praktika skiriasi nuo kasdienės praktikos: ji atverianti ir stiprinanti, raminanti ir atpalaiduojanti, daugiau dėmesio skiriant besilaukiančios mamytės gerai savijautai ir kūdikėlio augimui.
ATSTATOMOJI PRAKTIKA + PRANAJAMA – savaitei įpusėjus skiriamas laikas atsipalaiduoti ir žengti tolimesnį žingsnį jogos praktikos keliu. Šiuose užsiėmimuose praktikuojamos asanos, parengiančios pranajamai. Pusvalandis skiriamas tik pranajamai. Svarbiausia – subtilumas ir įsiklausimas ką darau ir kaip darau. Skirta visiems.
TERAPINĖ – ši grupė ir laikas skirtas jums, kurie konkrečiu laikotarpiu, dėl apriboto judėjimo, nugaros, galvos, virškinamojo trakto, priešmenstruacinio sindromo (PMS) ar kt. skausmų, negalite ar nenorite lankyti bendrų stipresnių užsiėmimų.
Ilgametė asmeninė praktika ir mokymas parodė, kad dažniausiai skundžiamės nugaros ir galvos skausmais. Ir tai savaime suprantama, nes didesnę dienos dalį praleidžiame sėdėdami, didesnis krūvis tenka sąnariams, sutrinka normali jėgų pusiausvyra, o tai skatina tolesnę vienpusę apkrovą, dėl kurios vėlgi greičiau susidėvi sąnariai, pvz. tarpslanksteliniai stuburo diskai, sumažėja raumenų ir sąnarių lankstumas. Dėl sėdimos veiklos susitraukia raumenys, ir tai neleidžia stuburui išlikti sveikam, neleidžia mūsų energijai tekėti laisvai. Tad kviečiame nelikti namuose lovoje, o ateiti į specializuotą jogos užsiėmimą ir atlikti kelias, jūsų problemai pritaikytas asanas. Padėkime patys sau, mūsų galimybės neribotos. Nuostabu atrasti ir suprasti save jogos pagalba.
KARTU SU VAIKAIS (kas antrą šeštadienį) – jogos praktika visai šeimai. Renkamės kartu – jau savarankiškai vaikštantys vaikučiai, paaugliai ir panelės, tėveliai ir mamytės, močiutės ir seneliai. Kiekvienas rasime sau priimtiną praktikos tempą, smagias asanas ir laiką poilsiui.
PRIVATI – norintys privatumo ar individualaus, negrupinio mokymo, renkasi privačius užsiėmimus. Praktikuojame pagal individualiai Jums pritaikytą programą. Atskirai suderiname užsiėmimo trukmę.

Kreiptis dėl informacijos:
IYENGAR jogos studija
Mob. tel. 8 686 24853, [email protected]
Slucko g. 3, Vilniuje