Loading…

Jauninanti veido procedūra su ESPA kosmetika

Jauninanti veido procedūra ir veido masažas
Brandžios odos jaunatviško spindesio paslaptis – tinkama mityba, grynas oras, gera nuotaika bei aukštos kokybės tinkamai parinktos odos priežiūros priemonės ir procedūros.Prabangi jauninanti veido procedūra brandžiai odai:• Sumažina raukšles apie akis ir lūpas bei kaklo srityje;• Gražiai formuoja veido ovalą;• Panaikina „sukritusio“ veido efektą;• Stimuliuoja kolageno gamybą odoje.
Procedūros metu naudojama aukštos kokybės ESPA Lift&Firm linijos produktų, praturtintų maumedžio ir leukojos svogūnėlių ekstraktais, poveikis derinamas su unikalia senėjimą stabdančia masažo technika. Grožio specialistas pradžioje Jus supažindins su procedūros eiga bei atliks Jūsų odos jutiminį testą. Po odos analizės su Skin Vision lempa galėsite patogiai gulint mėgautis maloniu, atpalaiduojančiu veido, kaklo bei galvos masažu su Jums parinktomis prabangiomis ESPA priemonėmis.
Jauninanti veido procedūra ne tik grąžins jaunatvišką išvaizdą Jūsų veidui, bet ir sugrąžins energiją visam kūnui. Taškinio veido masažo metu, veikiant tam tikrus taškus, galima efektyviai atpalaiduoti visą organizmą bei pagerinti vidaus organų veiklą. Taigi, šios procedūros poveikis yra žymiai gilesnis nei tiesiog išvaizdos pagerinimas.Visą šį jauninantį malonumą užbaigsite trumpu poilsiu bei rekomendacijomis, kaip toliau rūpintis savo odos jaunyste bei kokios procedūros jai dar galėtų būti naudingos.

Kaina nuo: 75.00 EUR.