Loading…

Jogos vedantos centras “Sivananda”

Mieli jogai, norime pakviesti jus į naują Sivananda jogos vedantos centrą Vilniuje. Tai pirmasis Sivananda jogos centras Rytų Europoje, kuris taps vartais į daugelį šalių Rytuose.
Swamis Sivananda buvo įsitikinęs, kad jogą gali praktikuoti visų tautybių žmonės, nepriklausomai nuo to, iš kokio visuomenės sluoksnio jie yra kilę ar kokios religijos pagrindu jie buvo auklėjami. Tai įkvėpė Swamį Vishnudevanandą šią jogišką žinią apie skirtingumų vienovę iš Indijos paskleisti po visą pasaulį.
Jogos naudaLankstesnis ir labiau atpalaiduotas kūnas, geresnis virškinimas, gilesnis miegas, daugiau gyvybingumo, geresnė koncentracija ir emocinė pusiausvyra. Praktikuodami penkis jogos principus galėsite semtis iš naujai atrastų fizinės, mentalinės ir. dvasinės energijos šaltinių ir šiuolaikinio gyvenimo sunkumus pasitikti su didesne dvasine pusiausvyra.

Jogos užsiėmimo metu atliekami įvairūs tempimo pratimai (asanos), kurie sistemingai atpalaiduoja kūne esančias įtampas. Tęsiant praktiką, vystomas kūno stiprumas, ištvermė ir lankstumas. Kvėpavimo pratimai (pranajama) didina plaučių tūrį. Atsipalaidavimo pratimai leidžia stipriau pajusti vidinę ramybę ir pasitenkinimą.