Loading…

Kaimo turizmo sodyba “Čičiriai”

Erdvus sodybos plotas, pavėsinė ir pirtis ant ežero kranto, naujai įrengti namai, gausybė pramogų bei vaikams žaidimų aikštelė, drožinėtos menininko skulptūros, akmenimis grįsti šlaitai su pušelėmis, dekoratyviniai augalai.
Kaimo turizmo sodyba “Čičiriai“ įsikūrusi Zarasų raj., Čičirio kaime ant Čičirio ežero kranto- nuo Vilniaus 155 km., nuo Panevėžio 130 km. Didelis ir žuvingas ežeras 730 ha. Neišdildomus įspūdžius vyrams palieka sugauta žuvis – karšiai, lydekos, ešeriai, kurie tampa puikia vakariene iškepta pavėsinės krosnyje arba šviežiai išrūkyta rūkyklėlėje. Nesuprantama trauka, romantiškai ir jaukiai iš širdies sukurta šeimininkų aplinka, atskleidžiami gamtos ir ežero vaizdai – tyliai kuždena sugrįžti.

Namukas Ežiukas (8 mieg.vietos), tikrai nuostabaus grožio ir jaukumo apsupty – romantiškas ir jaukus, pro langus tiesiai ežeras, visų numylėtas šezlongas su minkštais čiužiniais atsigulti, terasa, pavėsine, pakrantė viskas šalia. Ežiuke 3 kambariai – per vidurį svetainė, į šonus po miegamąjį (jie abu keturviečiai), o svetainėje yra minkšta sofa. Svetaineje virtuvėlė – šaldytuvas, mikrobanginė, el.virdulys, kriauklė, indai. Dušas, wc kambarys įėjimas iš svetainės.
Namas Čičiriai – didelis erdvus ir labai jaukus dviejų aukštų namas. Pirmame aukšte didelė svetainė su valgomuoju ir moderni virtuve, židinys, minkštoji dalis, dideli langai į ežerą. Yra 5 miegamieji kambariai, bei išviso 22 miegamos vietos juose.
Rekomenduojame: – jei Jūsų 1 šeima arba 2 šeimos rinkitės namuką Ežiukas. Jei jūsų 3-4 šeimos ir daugiau – namą Čičiriai. Jums tikrai labai patiks pas mus 
Sodyboje rengiame stovyklas vaikams, šeimų savaitgalines stovyklas “NEREALIEJI” jau pelniusias geriausius atsiliepimus Lietuvoje. Pagal poreikį galime suorganizuoti programas besiilsinčioms šeimoms.
Šeimininkai šneka LT, RUS, ENG.
Visada esame pasiruošę išklausyti jūsų pageidavimų ir priimti abipusiai naudingą sprendimą.