Kaimo turizmo sodyba “Trobelė dviems”

Pagaliau PA-VA-SA-RIS !!!

Bundanti gamta kaime- “Trobelė dviems” +  karšta juodoji pirtelė – jaukiam pavasario savaitgaliui 

Ar norite išgirsti pavasarinę paukštelių giesmę? 
Pamatyti kaip parskridę varnėnai kuriasi savo inkilėliuose sodybos kieme?
O gandrai jau suka ratus virš namo?
Kaip tvenkiny vandens paviršiuje nardo auksinės žuvelės,

O varlės kurkia sužadėtuvių sutartinę?

Kaip kvepia besiskleidžiantys obelų žiedai?
Kaip sprogsta medžių lapai ir kalasi pirmoji žolytė?
Ir tuomet pajusti tikrą pavasario gaivą – dviese su jums artimu žmogumi “Trobelėje dviems”…

Tai ne visai trobelė ant vištos kojelės. Ji neatsisuka paliepus priekiu durimis. Tačiau patekus į ją – pats Laikas atsisuka atgal. Ko vertas vien tikras pasakiškas pečius ant kurio pasilypėjus kopėtėlėm galima numigti ar tikras duonkepis, kuriame kadaise buvo kepama duona ar kvapnios bandelės. 

Tai tikra rastinė trobelė dviems. (žinoma esant reikalui ji laisvai gali talpinti ir daugiau žmonių su nakvyne) .Su erdviu miegamuoju, kūrenamu stačiamalkiu bei jaukiu arbatos kambariu su senoviniais rakandais , autentišku gonkeliu vedančiu į lauką ir virtuvėle šalia duonkepio pečiaus talpinančią ir nemažą stalą, indaują, šaldytuvą, mikrobangę, virdulį bei kt. būtiniausius namų apyvokos reikmenis. Trobelė dviems-ypač mėgiama romantiškų porų pavasarį. Kai pražysta obelys,dūzgia bitutės ar nubėga pabaidyta stirna, kai gerai išsivanoję pirtelėje,sėdėdami prie besikūrenančio tobelės pečiaus gurkšnojate  vyną ir suprantat, kad genialu yra tai kas paprasta…

Vasarą – laisvalaikiu galėsite maudytis, pasideginti ant didžiulio sodybos tvenkinio kranto,žvejoti, žaisti badmintoną, kaitintis pirtyje ar pasiirstyti baidarėmis Šventosios upe(nuo sodybos vos porą km). Norint galima būtų pavažinėti kartingais įspūdingomis trąsomis(tartis atskirai),aplankyti „Arklio muziejų” ir tuomet leisti sau pajodinėti TIKRU arkliuku Niūronyse, aplankyti kažkada deklamuotą „Anykščių Šilelį”, pamatyti legendomis apipintą Puntuko akmenį ir jo brolį, pasivėžinti garsiuoju Anykščių  traukiniu „Siauruku”, Aplankyti paslaptingajį “Karalienės Liūną” ar atsigerti iš gyvybines jėgas atstatančio Kavarsko stebuklingojo šv. Šaltinio (nuo sodybos vos pora km).t.t

Žiemą – be įv.Anykščių muziejų lankymo,puiki pramoga-kalnų slidinėjimo centras „Kalita”, kur trasų ilgis siekia net 250m, aukščio skirtumai 40m, yra sniego gaminimo sistemos,sutemus-trasos apšviečiamos. Anykščių miesto pakraštyje, legendomis ir padavimais apipintas Kalitos kalnas, nuo šio rudens kviečia azartiškai leisti laisvalaikį visais metų laikais. Ant Kalitos kalno 2009 m. jau įrengtas vienintelis Lietuvoje pasivažinėjimo atrakcionas – VASAROS ROGUČIŲ nusileidimo trasa.(www.kalitoskalnas.lt)

Kaina tik 54 Lt (į kainą įsk.geras vynas,vaisiai,žvakės,švari patalynė,rankšluosčiai,malkos ,šašlykinė ir puiki romantiška nuotaika)